Опис

Запрошуємо талановитих студентів та початківців, які мають базові знання в розробці програмного забезпечення, взяти участь в програмі підготовки на позицію Junior. Учасники отримають всю необхідну інформацію та допомогу менторів EPAM для легкого опанування професії. Кандидати, які успішно завершать програму з високими результатами, отримають запрошення пройти співбесіди на проекти ЕРАМ та приєднатися до найбільшої ІТ компанії України.


ПРОГРАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З 2 ЕТАПІВ:

  1. Зовнішній курс: до 3 місяців онлайн-занять у вечірній час. На цьому етапі учасники можуть навчатися з будь-якої точки світу, без прив'язки до локації. Учасники, які покажуть високий рівень знань та мотивації, отримають запрошення в Лабораторію.   
  2. Лабораторія та проектне навчання: на цьому етапі навчання та проектна робота займають у кандидата до 40 годин на тиждень; 95% учасників переходять в Production протягом 2-6 місяців (термін перебування в Лабі залежить від індивідуальних результатів кандидата). На цей етап навчання зможуть перейти учасники, які на момент переходу в Лабораторію знаходяться в Україні та планують по завершенню навчання долучитися до команди ЕРАМ в Україні.


Навчання абсолютно безкоштовне і проходить онлайн, тому ми запрошуємо кандидатів з усієї України приєднатися до програми.  


ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ

  • Реєстрація до: 30 травня, 10:00
  • Старт навчання: 20 червня
  • Формат: онлайн заняття тривалістю 2-3 години  
  • Розклад: 3 рази на тиждень, в вечірній час


Після закінчення програми всі учасники виконують фінальне завдання. Кандидати з найкращими результатами отримають запрошення в Лабораторію, а пізніше можливість пройти співбесіди на проекти ЕРАМ.   

ВІДБІРКОВІ ЕТАПИ ВКЛЮЧАЮТЬ:

Тестування рівня англійської. Тест буде доступним у вашому профілі на порталі одразу після реєстрації на програму. Тест потрібно пройти ДО ЗАВЕРШЕННЯ ЕТАПУ РЕЄСТРАЦІЇ.

Технічний тест. Перевірка базових знань кандидата з .Net. Тест буде надісланий вам поштою після закінчення реєстраційного етапу програми.


 

*ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ МОЖУТЬ ЗМІНИТИСЯ, ВІДПОВІДНО МОЖЕ БУТИ ПРОДОВЖЕНО ВІДБІРКОВИЙ ПЕРІОД.  
Є питання? Напишіть нам
Є питання? Напишіть нам
.NET

.NET - потужна платформа від компанії Microsoft для розробки застосунків будь-якого рівня складності. Гнучкість, простота освоєння, широкий спектр застосування - основні переваги .NET.

;