Опис

Дана освітня програма в EPAM була розроблена для талановитих студентів без попереднього інженерного досвіду. Це вступ до програмної інженерії та найважливішим фактором є ваша мотивація стати розробником IOS.

Навчальна програма включає теми, що охоплюють основи IOS: Свіфт (ООП, базові конструкції, багатопоточність, управління памяттю, обробка помилок), системи контролю версій (Git)

Освітня програма абсолютно безкоштовна і проходитиме онлайн, тому ми запрошуємо кандидатів з усієї України зареєструватися та приєднатися до нас.

ПРОГРАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З 2 ЕТАПІВ:

  1. Зовнішній курс: 2 місяці онлайн-занять у вечірній час. Учасники, які покажуть високий рівень знань та мотивації, отримають запрошення в Лабораторію.  
  2. Лабораторія та проектне навчання: на цьому етапі навчання та проектна робота займають у кандидата від 20 годин на тиждень; 95% учасників переходять в Production протягом 2-6 місяців (термін перебування в Лабі залежить від індивідуальних результатів кандидата). На цей етап навчання зможуть перейти учасники, які на момент переходу в Лабораторію знаходяться в Україні та планують по завершенню навчання долучитися до команди ЕРАМ в Україні.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

Реєстрація до: 29 серпня 2022 року 18:00

Період відбіркових етапів: протягом реєстрації

Старт навчання: 12 вересня 2022 року

Формат: онлайн заняття тривалістю 2-3 години

Розклад: 2 рази на тиждень, у вечірній час  


Після закінчення курсу кандидати матимуть можливість продовжити свій шлях за програмами наступного рівня для IOS-розробників відповідно до їх результатів, рівня, навичок та доступних позицій в EPAM.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ МОЖУТЬ ЗМІНИТИСЯ, ВІДПОВІДНО МОЖЕ БУТИ ПРОДОВЖЕНО ВІДБІРКОВИЙ ПЕРІОД.  
Є питання? Напишіть нам
Є питання? Напишіть нам
iOS

iOS - це мобільна операційна система для різноманітних гаджетів, які роблять наше життя легшим і веселішим.

;