Опис

Київська Дизайн Команда EPAM цього року знову запрошує початківців до нас на навчання! Ми продовжуємо розвивати українські таланти та дизайн в Україні, тому шукаємо людей, які прагнуть залишатись та працювати тут, в нашій країні. Для цього запрошуємо до реєстрації усіх охочих на Design Boost XL. Ми прагнемо допомогти з безкоштовним навчанням і будемо робити все можливе, щоб найкращі отримали можливість стати частиною нашої крутої команди.

ЩО ЦЕ ТАКЕ - DESIGN BOOST XL?

Це три місяці безкоштовного навчання, в програмі якого використовуються методи і прийоми дизайн-мислення та основи візуальної комунікації, що допоможуть студентам отримати конструктивні та ефективні знання щодо проектування дизайн-рішень максимально близьких до реальних проектів, необхідних для того, щоб бути корисним і ефективним в задачах, з якими дизайнери стикаються на старті своєї кар'єри. 

Цього року на студентів чекає практичний підхід, інструменти та методи взаємодії з проектом у різних умовах, що дозволять майбутнім спеціалістам бути ефективними та гнучкими за будь-яких ситуацій та обмежень нової реальності. 

Ми будемо працювати над інтенсивним розвитком та вдосконаленням вмінь, аналізуючи теорію та закріплюючи знання на практиці, працюючи самостійно та у групах, взаємодіючи онлайн. Будемо вчитись аналізувати результати роботи на основі індивідуальних консультацій ментора, власного самоаналізу, групових воркшопів та давати зворотній зв'язок колегам. Як результат – навчимося синтезувати накопичені навички та легко інтегруватися в умови, необхідні проекту та команді, не втрачаючи ефективності та якості.

Є питання? Напишіть нам
Є питання? Напишіть нам
UX Design

UX Design - це проектування ефективної взаємодії користувача із сайтом, комп'ютером, мобільним застосунком.

;