Опис

Data Quality Engineering - забезпечення якості даних на всіх етапах їх трансформації: побудова і тестування data-процесів, міграція баз і сховищ даних в хмарні сервіси, побудова вітрин даних та інше.

Навчальна програма включає теми, що охоплюють основи роботи із даними та тестування якості даних: системи управління базами даних, мову роботи із даними SQL, основи Business Intelligence та Data Warehouse, ETL, тестування даних.

Освітня програма абсолютно безкоштовна і проходитиме онлайн, тому ми запрошуємо кандидатів з усієї України зареєструватися та приєднатися до нас.

ПРОГРАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З 2 ЕТАПІВ:

  1. Зовнішній курс: до 3 місяців онлайн-занять у вечірній час. На цьому етапі учасники можуть навчатися з будь-якої точки світу, без прив'язки до локації. Учасники, які покажуть високий рівень знань та мотивації, отримають запрошення в Лабораторію.  
  2. Лабораторія та проектне навчання: на цьому етапі навчання та проектна робота займають у кандидата до 40 годин на тиждень; 95% учасників переходять в Production протягом 2-6 місяців (термін перебування в Лабі залежить від індивідуальних результатів кандидата). На цей етап навчання зможуть перейти учасники, які на момент переходу в Лабораторію знаходяться в Україні та планують по завершенню навчання долучитися до команди ЕРАМ в Україні.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

  • Реєстрація до: 4 липня 2022 року 13:00.
  • Період відбіркових етапів: 4 липня - 15 липня 2022.
  • Старт навчання: 18 липня 2022.
  • Тривалість: 3 місяця.
  • Формат: онлайн-самонавчання із сесіями запитань і відповідей та перевіркою завдань

Після закінчення курсу кандидати матимуть можливість продовжити свій шлях за програмами наступного рівня для Data-розробників відповідно до їх результатів, рівня, навичок та доступних позицій в EPAM.


*Зверніть увагу, що дати реєстрації можуть змінитися, відповідно може бути продовжено відбірковий період.  

Є питання? Напишіть нам
Є питання? Напишіть нам
Data & Analytics

Data & Analytics – це робота з даними та Big Data: програмування збору, зберігання, обробки, пошуку та візуалізації даних.

;