Опис

Дана освітня програма в EPAM була розроблена для талановитих студентів без попереднього інженерного досвіду. Це вступ до програмної інженерії та найважливішим фактором є ваша мотивація стати розробником Ruby.

Освітня програма абсолютно безкоштовна і проходитиме онлайн, тому ми запрошуємо кандидатів з усієї України зареєструватися та приєднатися до нас.

ПРОГРАМА СКЛАДАЄТЬСЯ З 2 ЕТАПІВ:

  1. Зовнішній курс: 2,5 місяці онлайн-занять у вечірній час. Учасники, які покажуть високий рівень знань та мотивації, отримають запрошення в Лабораторію.  
  2. Лабораторія та проектне навчання: на цьому етапі навчання та проектна робота займають у кандидата від 20 годин на тиждень; термін перебування в Лабі залежить від індивідуальних результатів кандидата (2-6 місяців). На цей етап навчання зможуть перейти учасники, які на момент переходу в Лабораторію знаходяться в Україні та планують по завершенню навчання долучитися до команди ЕРАМ в Україні.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

Реєстрація до: 10 жовтня 2022 року 18:00

Період відбіркових етапів: протягом реєстрації

Старт навчання: 24 жовтня 2022 року

Формат: самостійне вивчення наданих матеріалів, виконання домашніх завдань, Q&A-сесії.


Після закінчення курсу кандидати матимуть можливість продовжити свій шлях за програмами наступного рівня для Ruby-розробників відповідно до їх результатів, рівня, навичок та доступних позицій в EPAM.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ МОЖУТЬ ЗМІНИТИСЯ, ВІДПОВІДНО МОЖЕ БУТИ ПРОДОВЖЕНО ВІДБІРКОВИЙ ПЕРІОД.  

Є питання? Напишіть нам
Є питання? Напишіть нам
Ruby

Ruby - це мова з багатою історією та широкою сферою застосування, яка дозволяє створювати справді якісні продукти за короткий час. Ruby вирізняється швидким процесом програмування та великою кількістю готових до використання бібліотек.

;