Опис

Запрошуємо громадян України приєднатись до курсу AWS Cloud Practitioner Essentials. Цей курс призначений для людей, які хочуть отримати загальне уявлення про Amazon Web Services (AWS) незалежно від конкретних технічних ролей. Ви дізнаєтеся про концепції хмари AWS, сервіси AWS, безпеку, архітектуру, ціни та технічну підтримку, та розширете свої знання про хмарні сервіси AWS. Цей курс також допоможе вам підготуватися до іспиту AWS Certified Cloud Practitioner.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

  • Аудиторія: Українці від 18 років з будь-якої точки земної кулі, які мають доступ до Інтернету, час і бажання опанувати AWS Cloud, і зацікавлені в пошуку роботи в Cloud-індустрії (кількість учасників обмежена).
  • Вартість: безкоштовно, на всіх етапах.
  • Формат: віртуальні заняття під керівництвом інструктора. Ви повинні мати можливість відвідати щонайменше 80% занять вживу.
  • Розклад і тривалість: розклад програм наведено в кінці сторінки (регулярно оновлюється).
  • Мова: лекції та консультації українською мовою, навчальні матеріали англійською мовою.
  • Початок курсів під керівництвом інструкторів: учасники отримують доступ до курсів після проходження відбору. Якщо ви не пройшли відбір до програми, ви можете зареєструватися на базові курси в форматі самостійного навчання (див. деталі нижче).

Учасники, які пройшли індивідуальні навчальні модулі і тестування, отримають безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит AWS, щоб підтвердити свої навички.

Є питання? Напишіть нам
Є питання? Напишіть нам