article-spots
article-carousel-spots
programs
Технології
Чому варто обрати .NET для автоматизації?
11 лист 2022

Перед кожним IT-фахівцем, який працює з автоматизацією або тільки розпочинає свій шлях у цій царині, рано чи пізно постає питання який стек технологій вивчати. Сьогодні ми докладніше зупинимося на .NET і розповімо, які можливості пропонує ця платформа.  

Популярність .NET 

Величезну кількість сучасних сайтів та застосунків написано з використанням платформи .NET, включаючи широковідомі Stack Overflow, Intel, а також Unity для розробки відеоігор. Також .NET утримує першість у банківській сфері та охороні здоров’я. У EPAM потреба у .NET спеціалістах — одна з найактуальніших у 2022 році. 

Ком’юніті 

Популярність платформи обумовила виникнення великої спільноти розробників, а також забезпечила наявність постійних оновлень і підтримку кількох мов, включно з найвідомішою — C#. Докладна і професійна документація супроводжуватимете вас від написання першого автоматизованого тесту й до створення власного тестового фреймворку. 

Високорівневість 

Важливий фактор, що впливає на легкість опанування, — це високорівневість усіх мов .NET платформи. Тут немає складносурядних конструкцій асемблера, все просто й інтуїтивно зрозуміло. Ще однією особливістю цієї платформи є простота переходу на нову версію. 

Сумісність 

.NET — розробка компанії Microsoft, а отже сумісна з великою кількістю її продуктів, включно з Azure Cloud. 

Гнучкість 

Застосовуючи .NET для автоматизації, ви можете писати автоматизовані тести для будь-якого типу програм, від мобільних застосунків, які працюють на iOS, Android і Windows, до корпоративних серверних застосунків, які працюють на Windows Server, Linux і macOS і великомасштабних мікросервісів, розташованих у Cloud. 

Розвиток 

.NET охоплює сучасні мовні конструкції, що постійно розвиваються — універсальні шаблони, Language Integrated Query (LINQ), асинхронне програмування, великі бібліотеки, API інтерфейси, багатомовну підтримку — і багато іншого. Все це до ваших послуг, щоб втілювати ваші ідеї.  

Шукаєте можливості для розвитку в Test Automation? Реєструйтеся на наші освітні програми