article-spots
article-carousel-spots
programs
Новини
Марафон IT-Технологій 2.0: цікаві факти та статистика
15 груд 2022

Наскільки важливо мати практичний досвід для пошуку першої роботи в IT?

Попри те, що програми EPAM University доступні кандидатам без досвіду розробки чи написання коду, мати в своєму портфоліо кілька виконаних пет-проєктів вважається виграшною стратегією. Однак постає питання: як створити проєкт з нуля, маючи мінімальні знання?

Марафон IT-Технологій — одна з новинок в навчальних форматах EPAM University, про яку ми вже писали раніше! Другий ран події успішно завершився, і ми готові підбивати підсумки та ділитись цікавими фактами.

Формат події складався зі знайомства з усіма етапами створення проєкту – від написання бізнес-кейсу до тестування та хостингу проєкту в хмарних сервісах – а реєстрація на Марафоні була доступна всім охочим. За 2 тижні інтенсивного навчання учасники мали змогу познайомитись з Front- та Back-End проєкту, написати код на Java, JavaScript та .NET, створити UX/UI дизайн додатка та спланувати його архітектуру.

Ми провели опитування серед учасників програм і хочемо поділитися цікавими результатами. Виявляється, на подію реєструвалися учасники з 51 країни світу, які в середньому мали до 1 року практичного досвіду.

Дізнатись про життєвий цикл проєкту та отримати перший кейс до свого портфоліо забажало понад 5400+ учасників. Диплом про завершення Марафону отримало більш як 1000+ учасників, серед яких близько 50 впоралися з фінальним проєктом – вебдодатком для гри «Хрестики-нулики».

Але, як би ми не раділи успіху події, вона не була б можлива без наших неймовірних експертів. 10 менторів провели 13 лекцій загальною тривалістю понад 22 години – незважаючи на постійні відключення світла та повітряні тривоги. Ми попросили учасників поділитися своїми враженнями від Марафону – і ось які фідбеки ми отримали.

Впевнені, що наступний Марафон IT-Технологій збере ще більше охочих познайомитись з повним циклом створення веб-додатку, а навчання буде набагато простішим після перемоги 🇺🇦 Далі буде!


Для тих, хто хоче переглянути відео-лекції Марафону IT-Технологій, ми відкрили доступ до плей-листу з записами всіх наших зустрічей. Реєструйтесь та отримуйте доступ до навчального контенту: https://training.epam.ua/Events/Details/4?lang=ua