Event header
Україна
AWS Discovery Day: Deep Dive into AWS Identity and Access Management
8 лип, 07:00
Online
Українська
Про подію

Запрошуємо українців, які хочуть поглибити свої знання з хмарних сервісів і отримати конкурентні практичні навички, на подію AWS Discovery Day: Deep Dive into AWS Identity and Access Management!

AWS — це №1 хмарна платформа в світі за популярністю, яка допомагає бізнесу створювати, розгортати та управляти додатками та інфраструктурою в хмарному середовищі. Навички, отримані під час даного вебінару, відкривають безліч можливостей для професійного росту, включаючи сертифікацію AWS та участь у розробці інноваційних рішень в галузі хмарних обчислень.

На події AWS Discovery Day 8 липня поговоримо про безпеку в AWS акаунті. Від топових спікерів EPAM ви дізнаєтесь про основні концепції та можливості IAM сервісу, а також практичні поради щодо його застосування. Ви зможете почути про:


 • Що таке IAM (AWS Identity and Access Management) сервіс та як його використовувати
 • Як отримати доступ до AWS сервісів та ресурсів
 • Застосування принципу найменших привілеїв (least privilege principle)
 • Сутності IAM сервісу (users, groups, roles)
 • Категорії політик безпеки
 • Межі дозволу (permissions boundaries) та як вони впливають на доступ до AWS сервісів та ресурсів
 • Стратегія Defense in depth та в чому вона полягає

Також ми познайомимось з фундаментом AWS Cloud, розглянемо служби та безпеку та роботи з даними на платформі. Після презентації ви зможете поставити свої питання нашим експертам — Андрію Костромицькому, Head напрямку Cloud&DevOps в EPAM University, та Дмитру Дегтярю, AWS Authorized Instructor, Systems Engineer at EPAM.

Реєструйтеся зараз та почніть свій шлях в світі хмарних технологій разом з AWS та ЕРАМ!

8 лип
07:00
Подія розпочнеться через
00 д
00 г
00 хв
Долучайся, якщо ти:
join us
 • Хочеш дізнатися про AWS Cloud, основні сервіси й можливості платформи;
 • Мрієш про кар'єру в ІТ-індустрії й шукаєш нагоду почати рух у цій сфері;
 • Прагнеш почути більше про безкоштовну програму IT Skills 4U, яка надає безкоштовні курси для старту кар'єри для спеціалістів різних рівнів, починаючи з базового;
 • Цікавишся, які курси доступні українцям безкоштовно в рамках програми IT Skills 4U, та які з них підійдуть особисто тобі;
 • Маєш питання про старт кар'єри з AWS Cloud і хочеш отримати поради від сертифікованих експертів.
Наші Спікери
avatar
Дмитро Дегтяр
AWS Authorized Instructor, Systems Engineer at EPAM
avatar
Андрій Костромицький
PhD, Lead Resource Development Lab Head at EPAM working on building Cloud&DevOps Education, AWS Accredited Educator, AWS Educate Ambassador, Certificates: AWS Cloud Practitioner
Дмитро Дегтяр
AWS Authorized Instructor, Systems Engineer at EPAM
Андрій Костромицький
PhD, Lead Resource Development Lab Head at EPAM working on building Cloud&DevOps Education, AWS Accredited Educator, AWS Educate Ambassador, Certificates: AWS Cloud Practitioner
Реєструйтеся та відкривайте світ хмарних технологій разом з AWS та ЕРАМ!

! Зверніть увагу, що ця подія актуальна лише для громадян України, тому що програма IT Skills 4U розроблена спецільно для українців.

У випадку масових ракетних ударів по Україні та блекауту, дата та час події можуть змінитися. Слідкуйте за оновленнями на сторінці події, а також в наших соціальних мережах EPAM University в Facebook та Telegram.