Україна
Cloud Operations on AWS
Хочеш отримати актуальні знання та навички для старту своєї кар'єри в IT? Подавай заявку на цю програму та навчайся у досвідчених експертів ЕРАМ.
alt
alt
Варіант оплати
Безкоштовно
Старт програми
жовт
· 2 тиж.
Формат
Програма · Online
Середній
Програма · Online · Середній
Мова
Англійська, Українська
Деталі

Запрошуємо громадян України приєднатись до курсу Cloud Operations on AWS. Цей курс призначений для системних адміністраторів та операторів, які працюють з AWS, працівників інформаційних технологій, які хочуть підвищити свої знання в області операційних систем. 

На цьому курсі ти навчишся встановлювати, налаштовувати, автоматизувати, контролювати, захищати, обслуговувати та усувати несправності сервісів, мереж та систем в AWS, необхідних для підтримки бізнес-додатків. Курс також охоплює конкретні функції AWS, інструменти та найкращі практики, пов'язані з цими функціями.

Цей курс також допоможе тобі підготуватися до іспиту AWS Certified SysOps Administrator - Associate.

Програма Cloud Operations on AWS проходить українською мовою, проте сертифікаційний іспит AWS (онлайн тестування під наглядом) проводитиметься лише англійською. Якщо твій рівень англійської недостатній, зверни увагу на додаткові можливості вивчення мови у програмі IT Skills 4U.

Організаційні деталі
 • Аудиторія: Українці від 18 років з будь-якої точки земної кулі, які мають доступ до Інтернету, час і бажання опанувати AWS Cloud, і зацікавлені в пошуку роботи в Cloud-індустрії (кількість учасників обмежена).
 • Формат: віртуальні заняття під керівництвом інструктора із відпрацюванням навичок на практичних роботах. Тобі необхідно мати можливість відвідати не менше 80% занять в реальному часі.
 • Розклад і тривалість: 2 тижні (розклад програми наведено нижче).
 • Мова: лекції та консультації українською мовою, навчальні матеріали англійською мовою.
 • Початок курсів під керівництвом інструкторів: учасники отримують доступ до курсів після проходження відбору. Якщо ти не пройшов відбір до програми, ти можеш зареєструватися на базові курси в форматі самостійного навчання (див. деталі нижче).

Учасники, які пройшли індивідуальні навчальні модулі і фінальне тестування, отримають безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит AWS, щоб підтвердити свої навички.

Що необхідно для успішного навчання:
training-is-for-you
 • Наявність сертифікату AWS Cloud Practitioner
 • Досвід розробки програмного забезпечення або системного адміністрування
 • Навички роботи з операційними системами в командному рядку, наприклад, написання сценаріїв оболонки в середовищі Linux або cmd/PowerShell в Windows
 • Базове розуміння загальних концепцій мереж та IP-адресації. Щоб освіжити чи покращити знання, рекомендуємо пройти модуль"Networking" з курсу DevOps Essentials Self-Paced Online Program і також "Linux"
 • Практичні навички роботи з розподіленими системами (рекомендуємо ознайомитися з матеріалами),з багаторівневими архітектурами (рекомендовані матеріали)
 • Знання контейнеризації (Docker), практичні навички роботи з клієнт-сервер системами (рекомендовані матеріали), з Web - сервером (рекомендовані матеріали)
 • Знання концепцій CI/CD (рекомендовані матеріали), IaC (рекомендовані матеріали);
 • Мінімальний рівень англійської B1+, щоб брати участь в технічних тренінгах та бути готовими до співбесіди англійською мовою
Як долучитися до програми?
 1. Натисни кнопку "Реєстрація" на цій сторінці, створи акаунт та заповни свій профіль. Після цього тобі буде надіслано електронний лист із підтвердженням.
 2. Завантаж свій сертифікат AWS Cloud Practitioner у профіль.
 3. Пройди тест з Англійської мови. Тест з англійської мови буде доступний для проходження у твоєму профілі на training.epam.ua після реєстрації. Тест необхідно пройти ПЕРЕД НАСТУПНИМ КРОКОМ.
 4. Пройди технічний тест. Тест буде доступний для проходження після реєстрації у твоєму профілі або на сайті https://examinator.epam.com/. Тест необхідно пройти ПЕРЕД НАСТУПНИМ КРОКОМ.
 5. Приєднайся до короткого відеодзвінка, щоб підтвердити українське громадянство та рівень англійської. Інструкції будуть надіслані на електронну адресу після того, як ти успішно завершиш попередні кроки.
 6. Отримай запрошення на курси під керівництвом інструктора (у разі успішного проходження всіх етапів відбору). Запрошення на навчання буде надіслано на твою електронну адресу.
Кому може бути цікавий цей курс?
 • Системні адміністратори та оператори, які працюють у хмарі AWS Cloud; 
 • ІТ-працівники, які хочуть покращити свої знання в сфері хмарних операцій.
Що ти вивчатимеш?

Розклад занять:

 • 16-20, 23-24 жовтня: віртуальні заняття під керівництвом інструктора, 17:00-21:00 (всього 28 годин).
 • 26,27 жовтня: практикум з підготовки до іспиту, 17:30-21:00 (всього 7 годин).

Зверни увагу! Розклад вказано за київським часом (UTC+02:00).


На цій програмі ти навчишся:

 • Визначати основні сервіси AWS.які підтримують різні фази Operational Excellence, з використанням AWS Well-Architected Framework.
 • Керувати доступом до ресурсів AWS за допомогою облікових записів і організацій AWS, а також управляти ідентифікацією та доступом AWS (IAM).
 • Вести інвентаризацію використовуваних ресурсів AWS за допомогою сервісів AWS, таких як AWS Systems Manager, AWS CloudTrail і AWS Config.
 • Розроблювати стратегії розгортання ресурсів з використанням тегів метаданих, Amazon Machine Images (AMIs) і AWS Control Tower для розгортання і підтримки хмарного середовища AWS і багато іншого…
Що за програма — IT Skills 4U?

IT Skills 4U – це спільна навчальна програма для громадян України, організована Amazon Web Services (AWS) та Спілкою підприємців та роботодавців (ZPP). EPAM, авторизований навчальний партнер AWS, пропонує віртуальні заняття з сертифікованими викладачами. 


Програма IT Skills 4U відкрита для всіх українців, які бажають перейти в ІТ або просунути свою кар’єру в ІТ, вивчаючи основи Amazon Web Services Cloud. Навчання відбувається на спеціальній веб-платформі, на якій учасники знайдуть: онлайн-курси для самостійного навчання; заняття під керівництвом інструкторів, акредитованих AWS; ваучери на сертифікаційні іспити AWS; заняття з англійської мови; заняття з розвитку soft skills; різноманітну підтримку для старту та розвитку кар'єри в галузі хмарних технологій.


Усі ресурси адаптовано до твого рівня досвіду в IT сфері — як новачки, так і досвідчені ІТ-фахівці, які зацікавлені в нових можливостях, зможуть знайти відповідні своєму рівню матеріали. Після короткої перевірки навичок, учасники отримають персональні навчальні плани з рекомендованими навчальними курсами, які можна проходити у власному темпі.


Ти можеш зареєструватися на курс Cloud Operations on AWS з сертифікованим лектором ЕРАМ на цій сторінці, або перейти на платформу IT Skills 4U та дізнатись про додаткові можливості, курси, матеріали для кандидатів різного рівня.

Cloud Operations on AWS
жовт · 2 тиж.
Програма · Online · Середній
Англійська, Українська
Україна
Безкоштовно
main-part-picture
blue-spot

З’явилися запитання? Зв’яжися з нами

Contact Center UA