Україна
Architecting on AWS
Запрошуємо громадян України на курс, який призначений для архітекторів рішень, інженерів розробки технічних рішень та розробників, які прагнуть отримати уявлення про архітектуру AWS. Цей курс допоможе підготуватися до іспиту AWS Certified Solutions Architect – Associate.
alt
Реєстрація закрита
alt
Вартість
Безкоштовно
Старт програми
липень
Тип
Програма
Мова
Англійська, Українська
Тривалість
2 тижні
Формат
Online
Рівень
Fundamentals
Деталі

Авторизовані інструктори AWS розкажуть про передові методи використання AWS Well-Architected Framework та проведуть тебе через процес розробки оптимальних ІТ-рішень на основі реального практичного досвіду. Модулі присвячені безпеці акаунтів, роботі в мережі, обчисленням, зберіганню, базам даних, моніторингу, автоматизації, контейнерам, безсерверній архітектурі, передовим рішенням, а також резервному копіюванню та відновленню. Наприкінці курсу ти попрактикуєшся у побудові рішень та впевнено застосовуватимеш отримані знання.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

 • Реєстрація до 21 червня, 9:00.
 • Аудиторія: українці від 18 років з будь-якої точки земної кулі, які мають доступ до Інтернету, час і бажання опанувати AWS Cloud, і зацікавлені в пошуку роботи в Cloud-індустрії (кількість учасників обмежена).
 • Формат: віртуальні заняття під керівництвом інструктора із відпрацюванням навичок на практичних завданнях. Тобі потрібно мати можливість відвідати щонайменше 80% занять в прямому ефірі.
 • Розклад і тривалість: 02.07 - 04.07, 9.07 - 11.07.2024, час: 08:00-12:00 (всього 24 години).
 • Мова: лекції та консультації українською мовою, навчальні матеріали англійською мовою.
 • Початок курсів під керівництвом інструкторів: учасники отримують доступ до курсів після проходження відбору. Якщо ти не пройшдеш відбір до програми, ти зможеш зареєструватися на базові курси в форматі самостійного навчання (дивись перелік нижче).
Що необхідно для успішного навчання:
training-is-for-you

Щоб приєднатися до курсу під керівництвом інструктора, необхідно мати:

 • Сертифікацію AWS Cloud Practitioner;
 • Практичні навички роботи з розподіленими системами (будь ласка, ознайомся із цим матеріалом) і багаторівневою архітектурою (будь ласка, ознайомся із цим матеріалом);
 • Базове розуміння загальних концепцій мереж та IP-адресації. Щоб освіжити чи покращити знання у цьому напрямку, рекомендуємо пройти модуль"Networking" з курсу DevOps Essentials Self-Paced Online Program;
 • Базові знання основ CloudFormation service і Troubleshooting of CloudFormation;
 • Базові знання основ Well-Architected-Framework (також можна ознайомитися з детальними документами, які пояснюють основні принципи WAF);
 • Мінімальний рівень англійської B1. Якщо ти не володієш англійською мовою, зверни увагу на додаткові можливості вивчення мови після реєстрації у програмі IT Skills 4U.
Як долучитися до програми?
 1. Натисни кнопку "Реєстрація" на цій сторінці, створи акаунт та заповни свій профіль. Після цього тобі буде надіслано електронний лист із підтвердженням.
 2. Додай посилання на сертифікат AWS Cloud Practitioner у форму (лист з формою буде відправлено на твою пошту одразу після реєстрації).
 3. Пройди тест з англійської мови до 21 червня. Тест буде доступний для проходження у твоєму профілі на training.epam.ua після реєстрації.
 4. Пройди Технічний тест до 21 червня. Тест буде доступний для проходження після реєстрації в твоєму профілі або на сайті examinator.epam.com.
 5. Приєднайся до короткого відеодзвінка, щоб підтвердити українське громадянство та рівень англійської. Інструкції будуть надіслані на твою електронну адресу після того, як ти успішно виконаєш попередні кроки.
 6. Отримай запрошення на курси під керівництвом інструктора (у разі успішного проходження всіх етапів відбору). Запрошення на навчання буде надіслано на твою електронну пошту.
Що ти вивчатимеш?
Architecting on AWS
Що за програма - IT Skills 4U?

IT Skills 4U – це спільна навчальна програма для громадян України, організована Amazon Web Services (AWS) та Спілкою підприємців та роботодавців (ZPP). EPAM, авторизований навчальний партнер AWS, пропонує віртуальні заняття з сертифікованими викладачами. 

Програма IT Skills 4U відкрита для всіх українців, які бажають перейти в ІТ або просунути свою кар’єру в ІТ, вивчаючи основи Amazon Web Services Cloud. Навчання відбувається на спеціальній веб-платформі, на якій учасники знайдуть:

 • онлайн-курси для самостійного навчання;
 • заняття під керівництвом інструкторів, акредитованих AWS;
 • ваучери на сертифікаційні іспити AWS;
 • заняття з англійської мови;
 • заняття з розвитку soft skills;
 • різноманітну підтримку для старту та розвитку кар'єри в галузі хмарних технологій.

Усі ресурси адаптовано до твого рівня досвіду в IT сфері — як новачки, так і досвідчені ІТ-фахівці, які зацікавлені в нових можливостях, зможуть знайти відповідні своєму рівню матеріали. Після короткої перевірки навичок, учасники отримають персональні навчальні плани з рекомендованими навчальними курсами, які можна проходити у власному темпі.

Ти можеш зареєструватися на курс Architecting on AWS з сертифікованим лектором ЕРАМ на цій сторінці, або перейти на платформу IT Skills 4U та дізнатись про додаткові можливості, курси, матеріали для кандидатів різного рівня.

Architecting on AWS
липень · 2 тижні
Програма · Online
Англійська, Українська
Fundamentals
Україна
Реєстрація закрита
Безкоштовно
main-part-picture
blue-spot

З’явилися запитання? Зв’яжися з нами

Org Uni Prog Online UA