Тест: Яка IT-кар’єра мені підходить?

Готовий до кар’єрного рестарту в IT, але не знаєш, з чого почати? Задумуєшся про те, яка професія підійде твоїм навичкам та інтересам? Хочеш досягти успіху в IT, використовуючи природні таланти та попередній досвід? Пройди цей 15-хвилинний кар’єрний тест, щоб визначити свої сильні сторони та схильності, які допоможуть розкрити власний потенціал. Start test

Компоненти успішної ІТ кар’єри

Яка IT-кар’єра підходить саме тобі? Дізнайся, яка технічна професія найбільше підходить твоєму типу особистості.
Які особисті характеристики допоможуть досягти успіху? Визнач свої унікальні здібності та риси характеру, які допоможуть розкрити твій професійний потенціал.
Який метод навчання ефективніший? Обери метод та шлях навчання, що найшвидше приведуть тебе до успіху, з огляду на поведінкові сценарії.
Чи є в тебе ризик вигоряння? Оціни свій рівень стресостійкості та дізнайся, чи є в тебе ознаки емоційного виснаження.

Переваги кар’єрного тесту

Безкоштовний

Тривалість — 15 хвилин

Без реєстрації

Базується на науковому підгрунті

Результати захищені шифруванням

Немає правильних або неправильних відповідей

radar-chart-screen
card-description-screen

Що всередині?

Кар’єрний тест — це простий, швидкий та точний метод наукової оцінки ключових особливостей твого характеру та визначення оптимальної технічної кар’єри з огляду на результати. В основі тесту - численні психологічні та нейробіологічні наукові розробки, зокрема теорія провідних тенденцій та дослідженнях з вроджених та набутих особливостей мозку. Рассел Акофф, Фред Емері, Брент Рубен, “Про цілеспрямовані системи” Вільям Шутц, “Теорія міжособистісних стосунків” Перед тобою —75 пар тверджень. В них немає правильних чи неправильних відповідей. Обидві відповіді можуть здаватися прийнятними — обирай ту, яка найбільше релевантна твоєму характеру. Чим чесніші відповіді, тим точнішими будуть результати тесту. Час проходження не обмежено, але в середньому це займає близько 10-15 хвилин. Start test

Як тест допомагає у виборі професії?

Після проходження опитування ти отримаєш перелік професій, в яких ти з великою вірогідністю досягнеш успіху з найменшими зусиллями. Дані рекомендації не обмежують твій вибір, а лише допомагають підсвітити ті сфери, де ти зможеш прогресувати завдяки особистим якостям. Як результат, твій вхід в IT спрощується, а ризик розчаруватися в своєму виборі зменшується. Якщо ти вирішиш іти кар’єрним шляхом, до якого не маєш яскраво виражених схильностей, тест допоможе визначити труднощі, з якими ти ймовірно стикнешся, а також пояснить їх причини.

Які результати ти отримаєш?

  • Кар’єрні поради. Тест вкаже тобі на IT професії, в яких ти маєш найбільший шанс на успіх, а також закцентує увагу на твоїх сильних сторонах, які допоможуть ефективніше досягти намічених цілей.
  • Психологічний профіль. Алгоритм визначить твій психологічний профіль та основні риси характеру. Результати також допоможуть краще зрозуміти свій тип мислення і підходи, які ти використовуєш під час прийняття рішень. Ти також дізнаєшся свій рівень самоорганізації, ініціативності, лідерських схильностей, навичок вирішення конфліктів та психологічної стабільності.
  • Оцінка ступеню емоційного вигоряння. Тест допоможе визначити твій рівень стресостійкості, оцінити ризик “підхопити” вигоряння та способи цього уникнути.
  • Оптимальний навчальний профіль. Ти отримаєш поради з методів навчання, що найкраще тобі підійдуть.
Start test

Дісклеймер

Цей тест було розроблено для визначення IT професій, в яких ти з високою ймовірністю зможеш досягти успіху. Тест допоможе обрати найефективніші методи навчання, базуючись на унікальних психологічних характеристиках та поведінкових моделях кожної людини. Звертаємо увагу на те, що ми не маємо доступу до результатів тесту, і не зберігаємо їх у жодному вигляді чи форматі. Результати тестування доступні лише тобі! З метою захисту конфіденційної особистої інформації ми не записуємо та не обробляємо будь-яку інформацію про осіб, які проходять тест.