skill cover picture
Amazon Web Services (AWS)

Amazon Web Services (AWS) — одна з найбезпечніших та найбільш надійних хмарних платформ з мільйонами користувачів та тисячами партнерів в усьому світі. Сервіси AWS різноманітні: від інфраструктурних рішень для обробки та зберігання інформації та баз даних, до машинного навчання штучного інтелекту, IoT, аналітики даних тощо.

Фахівці ЕРАМ, Premier Tier Services партнеру AWS, проєктують та створюють комплексні хмарні рішення на цій платформі, забезпечують міграцію у хмару та подальшу підтримку. 

Знайти програму

Які задачі у AWS Cloud інженерів 

Інженери з навичками роботи з платформою AWS допомагають компаніям в усьому світі використовувати потенціал хмарних рішень для підвищення конкурентоспроможності бізнесу та покращенню користувацького досвіду. Використання широкого спектру інструментів та можливостей платформи AWS уможливлює просту масштабованість, гнучкість та надійність кінцевих продуктів.  

Інженери AWS проєктують та розробляють нові хмарні рішення з урахуванням бізнес потреб клієнтів, забезпечують розгортання та подальшу підтримку хмарних додатків, а також усувають проблеми з інфраструктурою у разі їх виникнення. 

choose-skill

Обирай Amazon Web Services, якщо ти: 

  • Хочеш розвиватися у затребуваній професії 
  • Постійно актуалізуєш власні знання та прагнеш до опанування нових навичок 
  • Розумієш основи хмарних обчислень та загальні концепції мереж 
  • Володієш англійською достатньо вправно для того, щоб читати технічну документацію та підтримувати розмову на нескладні теми 

Що ти дізнаєшся та чого навчишся? 

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні знання та навички для потужного старту в ІТ. Наші випускники отримують теоретичні знання та практичний досвід, які дозволяють їм впевнено почуватися на реальних проєктах. 

Навчальний план наших освітніх програм передбачає ознайомлення з платформою AWS та її основним функціоналом, концепціями баз даних та їх зберігання. Ти отримаєш можливість вивчити AWS Well-Architected Framework, основи міграції у хмару, ключові сервіси кібербезпеки та модель загальної відповідальності. 

Крім того, ти зможеш підготуватися до сертифікації AWS під наглядом досвідчених менторів. 

what-will-you-learn

Корисні матеріали про хмарні технології 

Читай статті у нашому блозі, щоб більше дізнатися про хмарні обчислення та актуальні тренди у цій галузі, дізнатися про переваги професії Cloud Engineer та отримати підбірку корисних матеріалів для початківців:

Хочеш розпочати IT кар’єру в Amazon Web Services?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості