skill cover picture
Тестування ПЗ

Software Testing (Quality Assurance, QA) залишається затребуваним ІТ напрямом. Завдяки залученню людини та унікальному, властивому тільки їй підходу, функціональне тестування дозволяє виявити проблеми, які неможливо ідентифікувати лише за допомогою автоматизованого. 

Глобальна команда ЕРАМ поєднує тисячі інженерів з функціонального тестування ПЗ, які забезпечують високу якість цифрових продуктів. Вони активно діляться знаннями та передовими практиками з початківцями.  

Знайти програму

Що роблять тестувальники? 

 Мануальні тестувальники відіграють одну з ключових ролей у забезпеченні якості програмних продуктів. Вони відповідають за комплексну оцінку продуктивності ПЗ, порівняння кінцевого продукту з початковими вимогами, ідентифікацію потенційних проблем та збереження належної поведінки продукту.  

QA-інженери прагнуть виявити будь-які функціональні баги: помилки обчислень, некоректну обробку даних, відсутність або неточність висновків, похибки у взаємодії з користувачем тощо.  

Для цього вони розробляють тест-кейси, проводять тестування, виявляють дефекти, аналізують тестове покриття, займаються регресивним тестуванням та тісно співпрацюють з усією командою розробки.

choose-skill

Обирай тестування, якщо ти: 

  • Приділяєш увагу деталям та відповідально ставишся до роботи 
  • Досліджуєш та додатково перевіряєш навіть, на перший погляд, очевидні аспекти 
  • Розумієш основи роботи операційних систем та комп’ютерних мереж 
  • Володієш англійською достатньо добре для читання технічної літератури та підтримання розмови на прості теми 

Що ти дізнаєшся та чого навчишся?

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні навички для успішного старту в ІТ. Наші випускники набувають теоретичних знань та практичного досвіду, які необхідні для роботи на реальних проєктах.

Наші освітні програми за напрямом Software Testing можуть стати чудовою точкою входу до світу тестування програмного забезпечення. Ти отримаєш всебічне уявлення про забезпечення якості програмних продуктів, вивчиш основи функціонального тестування та ознайомишся зі стеком технологій, які необхідні QA-інженерам. 

Після завершення навчання ти зможеш проводити аналіз вимог, писати тест-кейси, створювати тестову документацію, описувати дефекти та працювати з базами даних.

what-will-you-learn
Хочеш розпочати IT кар’єру в Software Testing?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості