skill cover picture
Python Development

Python – одна з найлегших і найбільш гнучких мов програмування, яка має на меті підвищення продуктивності розробки та читабельності коду.

Згідно з рейтингом PYPL (вересень 2023) Python є найпопулярнішою мовою програмування у світі.

Python сумісний з більшістю сучасних операційних систем і має чимало вбудованих бібліотек. Від веброзробки та створення комп'ютерних ігор до DevOps та машинного навчання: ця мова застосовується практично усюди. 

Знайти програму

Які задачі у Python-розробників? 

Python розробники відповідають за написання та тестування коду, налагодження програм та підключення додатків до сторонніх веб-сервісів. Python використовується у: 

- Веб-розробці: Python ідеально підходить для невеликих та середніх веб-застосунків, які використовують RESTful, полегшуючи proof of concept (POC) чи створення MVP

- Основній розробці: Python є потужним інструментом для реалізації бізнес-логіки та створення швидких, гнучких та якісних рішень 

- ETL та парсингу веб-сторінок: Python має багатий набір інструментів для обробки процесів вилучення, перетворення та завантаження даних (ETL) та парсингу веб-сторінок 

- Data Science та машинному навчанні: значна колекція бібліотек Python широко застосовується у ML

- Скриптингу: Python обирають за простоту та ефективність

choose-skill

Обирай Python, якщо ти: 

  • Знаєш основи об’єктно-орієнтованого програмування (ООП), алгоритмів та структур даних 
  • Хочеш вивчати одну з найпопулярніших мов програмування 
  • Володієш англійською достатньо добре для того, щоб розуміти технічну документацію та підтримувати розмову на нескладні теми 
  • Легко розв’язуєш нестандартні задачі й тобі властиве аналітичне мислення 

Що ти дізнаєшся та чого навчишся? 

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні навички для успішного старту в ІТ. Наші випускники набувають теоретичних знань та практичного досвіду, які необхідні для роботи на реальних проєктах. 

Наші навчальні програми за напрямом Python  допоможуть тобі структуровано підійти до опанування цієї мови програмування. Ти навчишся налаштовувати середовище розробки, ознайомишся з різноманітними типами даних, вивчиш модулі та пакети для багаторазового використання коду, а також опануєш головну парадигму для створення модульних масштабованих додатків - основні концепції об’єктно-орієнтованого програмування (ООП) в Python. 

what-will-you-learn

Корисні матеріали з Python 

Читай статті в нашому блозі, щоб дізнатися більше про мову програмування Python та актуальні тренди цього напряму, переваги професії Python-розробника та отримати перелік матеріалів для самостійної підготовки:

Хочеш розпочати IT кар’єру в Python?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості