skill cover picture
.NET Development

.NET – це платформа від Microsoft для створення різноманітних цифрових рішень, яка вирізняється надійною інфраструктурою, активною спільнотою інженерів, потужною системою документації та безліччю інструментів розробки. Окрім основної мови, C#, .NET підтримує F#, C++ та Visual Basic.

.NET використовується для створення веб-, десктопних та мобільних додатків, ігор, інтернета речей (IoT) та інших платформ, а також для автоматизації тестування, машинного навчання та VR/AR. 

Знайти програму

Що роблять .NET-розробники? 

Подібно до інженерів, які працюють з іншими мовами програмування, .NEТ-розробники відповідають за проєктування та розробку цифрових продуктів відповідно до вимог та бізнес-потреб клієнтів. Вони також здійснюють підтримку додатків та постійно покращують їх. 

.NET-інженери працюють як в локальних мережах, так і в хмарних сервісах, тому вони мають добре знати популярні хмарні платформи, зокрема AWS, Azure та Google Cloud. 

В ЕРАМ .NET-спеціалісти беруть участь у реалізації проєктів для відомих міжнародних компаній: від розробки простих веб-додатків до створення складних корпоративних систем.

choose-skill

Обирай .NET-розробку, якщо ти:

  • Знаєш основи об’єктно-орієнтованого програмування (ООП)
  • Володієш англійською достатньо добре для того, щоб розуміти технічну документацію та підтримувати розмову на нескладні теми
  • Можеш приділяти достатньо часу навчанню, опануванню нових навичок та інструментів

Що ти дізнаєшся та чого навчишся? 

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні навички для успішного старту в ІТ. Наші випускники набувають теоретичних знань та практичного досвіду, які необхідні для роботи на реальних проєктах.

Наші програми за напрямом .NET стануть для тебе вхідною точкою у світ .NET-розробки. Протягом навчання ти отримаєш глибоке розуміння мови C#, баз даних та .NET Framework. 

На більш просунених етапах ти зможеш відпрацювати навички, прокачати технології ASP.NET, ADO.NET, HTML та XML/XSL, вивчити життєвий цикл розробки ПЗ (SDLC) та набути досвіду роботи в команді. 

what-will-you-learn

Корисні матеріали з .NET-розробки:

Читай статті в нашому блозі, щоб дізнатися більше про напрям .NET, переваги професії .NET-розробника, спростувати поширені міфи про цю платформу та підготуватися до впевненого старту: 

Хочеш розпочати IT кар’єру в .NET?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості