skill cover picture
Cloud & DevOps

DevOps (Development & Operations) – це філософія та культура розробки, яка передбачає логіку постачання програмного забезпечення у вигляді готового продукту, орієнтованого на вирішення конкретних задач замовника та кінцевих користувачів.

Ефективний процес розробки ПЗ у сучасній ІТ компанії виглядає, як єдиний цикл взаємодії між розробкою, експлуатацією та розгортанням. Cloud & DevOps інженер «збирає» деталі проєкту в єдине ціле. 

Знайти програму

Які задачі у Cloud & DevOps інженерів? 

Cloud & DevOps інженери (або системні інженери) володіють унікальною комбінацією навичок, яка значно прискорює процеси розробки програмного забезпечення, гарантує стабільність та доступність кінцевого програмного продукту, переважно у хмарі, а також оперативні оновлення. Роль системного інженера залежить від специфіки проєкту та часто включає: 

- Розгортання та адміністрування хмарної інфраструктури, зокрема забезпечення необхідної продуктивності, доступності, масштабування та безпеки; 

- Налаштування та управління безперевної інтеграції та безперевної доставки (CI/CD); 

- Написання скриптів для автоматизації CI/CD конвеєра. 

Також важливі комунікаційні навички, щоб ефективно співпрацювати з командою та представниками замовника, тому робота DevOps передбачає баланс між спілкуванням та технічними задачами.

choose-skill

Обирай Cloud & DevOps, якщо ти: 

  • Володієш базовими технічними знаннями 
  • Розумієш базові концепції хмарних обчислень та загальні концепції мереж 
  • Маєш можливість приділяти чимало часу навчанню, опануванню нових навичок та інструментарію 
  • Любиш працювати і з людьми, і з технологіями 
  • Володієш англійською мовою на достатньому рівні для читання технічної документації та підтримки розмови на знайомі теми. 

Що ти дізнаєшся та чого навчишся? 

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні знання та навички для потужного старту в ІТ. Наші випускники отримують теоретичні знання та практичний досвід, які дозволяють їм впевнено почуватися на реальних проєктах. 

Наші навчальні програми за напрямом Cloud & DevOps  

познайомлять тебе з Git та мережами, допоможуть зрозуміти основи синтаксису Bash та Python, а також опанувати операційні системи Linux та Windows.  

На подальших етапах навчання ти заглибишся у технології Docker, Terraform та Kubernetes, засвоїш Agile та основи життєвого циклу ПЗ, а також ознайомишся із хмарними обчисленнями на платформах Amazon Web Services, Google Cloud або Azure. 

what-will-you-learn

Корисні матеріали з Cloud & DevOps 

Читай статті у нашому блозі, щоб більше дізнатися про Cloud & DevOps, отримати перелік ресурсів для самостійної підготовки та бути готовим до впевненого старту у професії системного інженера: 

Хочеш розпочати IT кар’єру в Cloud and DevOps?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості