skill cover picture
Бізнес-аналіз

На початках епохи цифрової трансформації вимоги до програмних продуктів формулювали менеджери проєктів або замовники. З ускладненням програмних рішень, бізнес-аналіз (ВА) трансформувався в окрему професію.

Сьогодні бізнес-аналіз – це процес виокремлення і формулювання бізнес-потреб клієнтів та забезпечення відповідності кінцевих продуктів зазначеним вимогам. Бізнес-аналітик – це «сполучна ланка» між клієнтом та командою, він значною мірою відповідальний за успіх цілого проєкту.

Знайти програму

Які задачі у бізнес-аналітиків? 

Бізнес-аналітики вивчають бізнес-процеси клієнтів, визначають їхні вимоги, передають інформацію команді розробки та пропонують можливі рішення. 

Бізнес-аналітики працюють з усіма зацікавленими сторонами, щоб визначити необхідний замовнику функціонал та створити документацію для розробників. 

Залежно від проєкту BA можуть виконувати бізнес-орієнтовані або системно-орієнтовані задачі. У першому випадку вони фокусуються на ідентифікації вимог клієнтів. У другому - займаються аналізом інформації, моделюванням даних, а інколи й проєктуванням систем високого рівня. 

Бізнес-аналітики також можуть допомагати з переходом на нові системи або процеси, навчати користувачів та забезпечувати комунікацію з ними. 

choose-skill

Обирай бізнес-аналіз, якщо ти: 

  • Фокусуєшся на вирішенні проблем і вмієш визначати, аналізувати, оптимізувати та візуалізувати бізнес-процеси; 
  • Маєш базові знання про процес розробки програмних продуктів; 
  • Вмієш знаходити спільну мову з людьми та вибудовувати продуктивну комунікацію; 
  • Добре володієш англійською та можеш підтримати розмову на більшість тем, включно з технічними. 

Що ти дізнаєшся та чого навчишся? 

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні знання та навички для потужного старту в ІТ. Наші випускники отримують теоретичні знання та практичний досвід, які дозволяють їм впевнено почуватися на реальних проєктах. 

Наші програми за напрямом бізнес-аналіз познайомлять тебе з різними методологіями розробки програмного забезпечення та проєктними завданнями, які виконують бізнес аналітики. Ти дізнаєшся, як визначати вимоги до програмних продуктів та працювати з ними; засвоїш моделювання рішень та процесів; набудеш практичних навичок зі складання проєктної документації та розробиш власний проєкт, який доповнить твоє портфоліо. 

what-will-you-learn

Корисні матеріали з бізнес-аналізу  

Читай статті у нашому блозі, щоб більше дізнатися про бізнес-аналіз та переваги професії ВА, а також отримати перелік корисних матеріалів для самостійного навчання: 

Хочеш розпочати IT кар’єру в Business Analysis?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості