skill cover picture
JavaScript

JavaScript – це універсальна, популярна кросплатформенна мова програмування, яка дозволяє розробникам створювати інтерактивні динамічні продукти в різних доменних областях. За допомогою JavaScript можна працювати як з вебінтерфейсами, так і з back-end частиною та розробляти мобільні додатки.

Vue, React та Angular, найпопулярніші фреймворки JS, значно підвищують ефективність JavaScript, забезпечуючи повторне використання компонентів та швидкі способи обробки складної логіки додатків.

Знайти програму

Які задачі у JavaScript-розробників? 

JavaScript-розробники відповідають за розробку інтерактивних веб-продуктів та впровадження різноманітних функцій на фронтенді сайтів або застосунків, зокрема користувацьких інтерфейсів, форм, навігації та анімації. Вони тісно співпрацюють з дизайнерами для перетворення візуальних макетів на функціональний код, та з back-end розробниками для інтеграції Front-end частини з серверними системами та API. 

В EPAM JavaScript-інженери працюють над численними глобальними проєктами для клієнтів у багатьох галузях - медицині, електронній комерції, страхуванні, фінансах, роздрібній торгівлі, ЗМІ, охороні здоров’я тощо. Вони створюють іноваційні ІТ-рішення за допомогою сучасних фреймворків, бібліотек та архітектурних патернів.

choose-skill

Обирай JavaScript, якщо ти: 

  • Хочеш, щоб результат твоєї роботи могли бачити користувачі  
  • Прагнеш швидко стартувати в ІТ-індустрії  
  • Хочеш розвиватися в цікавому та перспективному напрямі  
  • Твій рівень англійської дозволяє читати технічну документацію та підтримувати розмову на нескладні теми 

Що ти дізнаєшся та чого навчишся? 

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні знання та навички для потужного старту в ІТ. Наші випускники отримують теоретичні знання та практичний досвід, які дозволяють їм впевнено почуватися на реальних проєктах. 

На наших програмах за напрямом JavaScript ти поринеш у створення функціональних та зручних користувацьких інтерфейсів, а також ознайомишся з основами асинхронного програмування та взаємодії з сервером. Ти отримаєш досвід розробки веб-додатків з використанням HTML5, CSS3, React та HTTP. Після завершення програми ти матимеш достатній набір навичок для старту у Front-End розробці. 

what-will-you-learn

Корисні матеріали з JavaScript

Читай статті у нашому блозі, щоб більше дізнатися про мову JavaScript та підготуватися до впевненого старту в професії Front-End розробника: 

Хочеш розпочати IT кар’єру в JavaScript?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості