skill cover picture
Java Development

Створена у 1995 році як універсальна платформа для написання коду, сумісного з усіма існуючими архітектурами, об’єктно-орієнтована мова програмування Java й сьогодні залишається найпоширенішою. Її похідні наявні у хмарних системах та мовах Go і Python. Популярні сучасні мови Kotlin та Scala також працюють на віртуальній машині Java (JVM). З урахуванням цього, попит на кваліфікованих Java розробників найближчими роками залишатиметься стабільно високим.

Знайти програму

Які задачі виконують Java-розробники? 

Обов’язки Java-розробників охоплюють широкий спектр задач, пов’язаних із створенням та обслуговуванням програмних продуктів на основі Java. Найчастіше вони працюють над back-end частиною програмних рішень. Типові задачі Java розробників включають: 

  • Написання, тестування та відладку Java-додатків 
  • Участь в розробці дизайну програмного забезпечення, оптимізацію продуктивності та управління базами даних 
  • Системну інтеграцію, автоматизацію розгортання додатків та їх обслуговування 

Специфіка роботи Java-розробників залежить від вимог проєкту та рівня їх професійної компетенції. В EPAM Java-інженери створюють інноваційні IT-рішення, застосовуючи сучасні фреймворки, архітектурні паттерни та хмарні технології. 

choose-skill

Обирай Java розробку, якщо ти: 

  • Знаєш основи об’єктно-орієнтованого програмування (ООП), алгоритмів та структур даних  
  • Можеш приділяти достатньо часу навчанню, опануванню нових навичок та інструментів 
  • Володієш англійською достатньо добре для того, щоб читати технічну документацію та підтримувати розмову на нескладні теми 

Що ти дізнаєшся та чого навчишся? 

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні знання та навички для потужного старту в ІТ. Наші випускники отримують теоретичні знання та практичний досвід, які дозволяють їм впевнено почуватися на реальних проєктах. 

Наші програми за напрямом Java допоможуть тобі зробити перші кроки в професії Java розробника. Ти почнеш вивчати теорію Java та отримаєш практичний досвід розробки веб-додатків, побудови їхньої архітектури та логіки. Крім цього, до програм з Java входять синтаксис, конструкції, формати даних, бібліотеки та фреймворки Java, юніт-тести, SQL та основи веб-розробки. 

what-will-you-learn

Корисні матеріали з Java 

Читай статті у нашому блозі, щоб більше дізнатися про мову програмування Java, ознайомитися з “дорожньою картою” для Java розробників-початківців та підготуватися до впевненого старту в цій професії: 

 

Хочеш розпочати IT кар’єру в Java?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості