skill cover picture
SAP

SAP (System Applications and Products) - один з провідних світових постачальників програмного забезпечення для планування ресурсів підприємства (ERP). Рішення SAP використовують бізнеси незалежно від масштабу та індустрії. Завдяки цьому організації більш ефективно керують бізнес-процесами, зокрема фінансами, продажами, постачанням, виробництвом, персоналом тощо.

Компанія SAP також пропонує хмарні рішення, інструменти аналітики, мобільні додатки та інші технології для цифрової трансформації. 

Знайти програму

Хто такі SAP-спеціалісти?  

Експерти з рішень SAP допомагають компаніям у цілому світі автоматизувати: бізнес-процеси, керування ресурсами та звітність, але кожна категорія таких спеціалістів робить це по-своєму. 

SAP-консультанти відповідають за узгодження вимог замовника із можливостями рішень SAP. В них є необхідний досвід управління бізнес-процесами та системами, щоб визначити, які додатки та модулі SAP найкраще відповідають потребам клієнта. 

На відміну від консультантів, SAP-інженери проєктують, кодують, тестують, вдосконалюють та кастомізують рішення SAP. Вони повинні володіти мовою програмування ABAP та співпрацювати з консультантам, щоб підбирати оптимальні рішення для замовників.  

choose-skill

Обирай напрям SAP, якщо ти: 

  • Хочеш працювати зі всесвітньо визнаною та затребуваною системою рішень для бізнесу 
  • Маєш досвід або цікавишся галузями маркетингу, фінансів, продажів, логістики або людських ресурсів (HR) 
  • Постійно вчишся та готовий інвестувати час і ресурси у невпинне вдосконалення власних навичок 
  • Володієш англійською достатьно добре для того, щоб підтримувати розмову на знайомі теми 

Що ти дізнаєшся та чого навчишся? 

Ми допомагаємо мотивованим початківцям отримати необхідні навички для успішного старту в ІТ. Наші випускники набувають теоретичних знань та практичного досвіду, які необхідні для роботи на реальних проєктах. 

Наші освітні програми з SAP Consulting допоможуть тобі познайомитися з програмним забезпеченням ERP від SAP та вивчити його основний функціонал: фінансовий та управлінський облік, керування матеріальними активами, продажі та дистрибуція тощо. 

На програмах SAP Development ти вивчатимеш сучасні технології розробки програмного забезпечення, зокрема SAP ECC, SAP S/4HANA, SAP HANA та SAP Cloud Platform. Після завершення курсу ти матимеш навички програмування на мові ABAP. 

what-will-you-learn

Корисні матеріали з SAP: 

Читай статті в нашому блозі, щоб дізнатися більше про напрям SAP, перспективи та переваги кар’єри консультанта з SAP та SAP-розробника, а також оримати корисні матеріали для самостійного навчання: 

Хочеш розпочати IT кар’єру в SAP?
Переходь до переліку доступних програм та реєструйся!
what-will-you-learn
Відкрий нові
можливості