Опис

Хочете дізнатися більше про професію Java-інженера та спробувати себе в цьому напрямку? Тоді запрошуємо вас на Java Self-Paced Program в форматі самостійного навчання. Зробіть з EPAM свої перші кроки в професію в зручному для вас темпі, в комфортний час і з будь-якої точки світу.

ПРОЦЕС НАВЧАННЯ

Self-paced формат передбачає проходження курсу на навчальній платформі EPAM Learn. Курс складається з текстових навчальних матеріалів, відеоуроків, практичних завдань для самоконтролю та тестів. За бажанням учасники курсу можуть спілкуватися між собою та обговорювати курс на платформі Discord. Посилання на сервер Discord для вказаного курсу надсилатиметься листом після реєстрації.


На програмі ви познайомитесь з Java Core, дізнаєтесь про підходи до розробки програмного забезпечення, напишете перші власні веб-застосунки з використанням актуальних технологій. Це все допоможе закласти фундамент для розвитку в Java-напрямку.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ

  • Початок навчання: учасники отримують доступ до платформи для навчання одразу після реєстрації на платформі Learn та проходження вступного тесту.
  • Формат: самостійне вивчення матеріалів за текстовими та відео-уроками, домашні завдання та тести.
  • Розклад: вільний, учасники можуть проходити заняття в будь-якому темпі та у будь-який час.
  • Мова: навчальний контент доступний англійською.
  • Аудиторія: українці будь-якого віку, які мають доступ до інтернету, час та бажання освоїти професію.
  • Вартість: безкоштовно на всіх етапах для всіх учасників.Після успішного проходження програми ви отримаєте сертифікат та рекомендовані курси для подальшого опанування професії.

Є питання? Напишіть нам
Є питання? Напишіть нам
Java

Java входить до першої трійки найпоширеніших мов програмування і призначена для розробки застосунків рівня enterprise.