Event header
Україна
AWS Discovery Day: Introduction to Securing your AWS cloud
10 трав, 13:00
Online
Українська
Про подію

Запрошуємо українців, які хочуть дізнатися про AWS Cloud та хмарну індустрію, на подію AWS Discovery Day: Introduction to Securing your AWS cloud.

AWS — це хмарна платформа, яка дозволяє створювати та розгортати додатки та сервіси і гарантує масштабованість, надійність та безпеку для бізнесів. Розуміння принципів роботи AWS допоможе розширити твої IT-навички та отримати досвід у розробці хмарних технологій, а це може підвищити шанси на отримання роботи в IT-сфері та побудову успішної кар'єри.

На цьому AWS Discovery Day ми зануримось у ключові концепції та сервіси, що дозволяють зробити рішення в хмарі AWS безпечним.

Захід буде корисним для тих, хто тільки знайомиться з AWS, хоче відновити навчання після тривалої перерви чи систематизувати базові знання AWS.

Зустріч відбудеться 10 травня. Починаємо о 16:00, тож не забудь поставити собі нагадування!

Tеми, що будуть охоплені:

  • Стратегії налаштування безпеки;
  • Огляд AWS сервісів (IAM, KMS, VPC, CloudTrail, WAF, Shield);
  • Security Best practices.

Зверни увагу: це вже другий AWS Discovery Day у цьому році. Якщо у тебе не було змоги приєднатись до першого AWS Discovery Day: Cloud Practitioner Essentials, то маєш нагоду подивитись зустріч у записі.

Після презентації ти зможеш поставити запитання нашому експерту.

10 трав
13:00
Подія розпочнеться через
00 д
00 г
00 хв
Наші Спікери
avatar
Rodion Prokopenko
AWS Authorized Instructor, Senior Systems Engineer
Rodion Prokopenko
AWS Authorized Instructor, Senior Systems Engineer
Долучайся, якщо ти:
join us
  • Хочеш дізнатися про AWS Cloud, основні сервіси й можливості платформи;
  • Мрієш про кар'єру в ІТ-індустрії та шукаєш нагоду почати саме у цій сфері;
  • Прагнеш почути більше про програму IT Skills 4U, яка надає безкоштовні курси для старту кар'єри для спеціалістів різних рівнів, починаючи з базового;
  • Цікавишся, які курси доступні українцям безкоштовно в рамках програми IT Skills 4U та які з них підійдуть особисто тобі;
  • Маєш запитання про старт кар'єри з AWS Cloud і хочеш отримати поради від сертифікованих експертів.
Реєструйся та відкривай світ хмарних технологій разом з AWS та ЕРАМ!

! Зверни увагу, що ця подія актуальна лише для громадян України, тому що програма IT Skills 4U розроблена спецільно для українців.

У випадку масових ракетних ударів по Україні чи блекауту дата та час події можуть змінитися. Слідкуй за оновленнями на сторінці події, а також у соціальних мережах EPAM Campus у Facebook та Telegram.