Україна
Architecting on AWS for Veterans and their families
Хочеш отримати актуальні знання та навички для старту своєї кар'єри в IT? Подавай заявку на цю програму та навчайся у досвідчених експертів ЕРАМ.
alt
Реєстрація закрита
alt
Вартість
Безкоштовно
Старт програми
листопад 2023
Тип
Програма
Мова
Англійська, Українська
Тривалість
8 тижнів
Формат
Online
Рівень
Fundamentals
Деталі

Запрошуємо ветеранів України та членів їхніх родин приєднатись до курсу Architecting on AWS. Даний курс призначений для архітекторів рішень, інженерів розробки технічних рішень та розробників, які прагнуть отримати уявлення про архітектуру AWS. Ти навчишся визначати сервіси та функції для створення стійких, безпечних та високодоступних ІТ-рішень у хмарі AWS.

Наприкінці курсу ти попрактикуєшся у побудові рішень та впевнено застосовуватимеш отримані знання. Цей курс також допоможе тобі підготуватися до іспиту AWS Certified Solutions Architect – Associate.

 • Аудиторія: ветерани України та члени їх родин віком від 18 р.
 • Формат: віртуальні заняття під керівництвом інструктора із відпрацюванням навичок на практичних роботах. Тобі необхідно мати можливість відвідати не менше 80% занять в реальному часі
 • Тривалість навчання: 8 тижнів (детальний розклад є нижче)
 • Мова: лекції та консультації українською мовою, навчальні матеріали англійською мовою

Учасники, які пройшли індивідуальні навчальні модулі і фінальне тестування, отримають безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит AWS, щоб підтвердити свої навички.

Що необхідно для успішного навчання:
training-is-for-you
 • Бути сертифікованим AWS Cloud Practitioner
 • Мати практичні навички роботи з розподіленими системами (ознайомтеся з наступним матеріалом), загальними мережами та IP-адресацією (пройдіть модуль"Networking" з курсу DevOps Self-Paced Program, щоб освіжити знання), багаторівневою архітектурою (ознайомтесь з наступним матеріалом)
 • Розумітися на основах CloudFormation service та Well-Architected-Framework. Додатково можна ознайомитися з документами, які пояснюють основні принципи WAF
 • Володіти англійською на рівні B1+. Якщо ви не володієте англійською мовою, зверніть увагу на додаткові можливості вивчення мови після реєстрації на програмі IT Skills 4U

Зверніть увагу! Лекції на програмі проводяться українською мовою, проте сертифікаційний іспит AWS (онлайн тестування під наглядом) проводиться лише англійською.

Як долучитися до програми?
 1. Натисни кнопку "Реєстрація" на цій сторінці, створи акаунт та заповни свій профіль
 2. Завантаж сертифікат AWS Cloud Practitioner до профілю
 3. Пройди тест з Англійської мови. Він буде доступним у твоєму профілі після реєстрації (пройди його перед тим, як рухатись далі)
 4. Пройди Технічний тест. Тест буде доступний в твоєму профілі або на сайті examinator.epam.com
 5. Приєднайся до короткого відеодзвінка, щоб підтвердити українське громадянство та рівень англійської. Інструкції будуть надіслані на твою електронну адресу після того, як ти успішно завершиш попередні кроки
 6. Отримай запрошення на курс у разі успішного проходження всіх етапів відбору. Будь ласка, зважай на те, що кількість учасників обмежена, тому запрошення в групу отримають учасники з найкращими результатами відбіркових етапів
Що ти вивчатимеш?

Програма включає 8 тижнів інтенсивного навчання, за які ти:

 • Навчишся визначати основні практики архітектури AWS.
 • Почнеш розумітися в сервісах та функціях для побудови стійких, безпечних і високодоступних ІТ-рішень в хмарі AWS Cloud.
 • Вивчиш процес проєктування оптимальних ІТ-рішень з використанням AWS Well-Architected Framework на основі реальних сценаріїв.
 • Вивчиш сервіси AWS для безпеки акаунтів, мереж, обчислень, зберігання, баз даних, моніторингу, автоматизації, контейнерів, безсерверної архітектури, edge-сервісів, а також резервного копіювання та відновлення.

Розклад занять:

 2-4, 6-9 листопада — віртуальні заняття, 17:00-21:00 (всього 28 годин)

11 листопада — практикум з підготовки до іспиту, 11:00-18:00 (всього 7 годин)

з листопада — Q&A сесії, 2 рази на тиждень у вечірній час (всього 12 годин).


Авторизовані інструктори AWS розкажуть про передові методи використання AWS Well-Architected Framework та проведуть тебе через процес розробки оптимальних ІТ-рішень на основі реального досвіду. Окремі модулі курсу присвячені безпеці акаунтів, роботі в мережі, обчисленням, зберіганню, базам даних, моніторингу, автоматизації, контейнерам, безсерверній архітектурі, передовим рішенням, а також резервному копіюванню та відновленню.

Що за програма - IT Skills 4U?

IT Skills 4U – це спільна навчальна програма для громадян України, організована Amazon Web Services (AWS) та Спілкою підприємців та роботодавців (ZPP). EPAM, авторизований навчальний партнер AWS, пропонує віртуальні заняття з сертифікованими викладачами. 


Програма IT Skills 4U відкрита для всіх українців, які бажають перейти в ІТ або просунути свою кар’єру в ІТ, вивчаючи основи Amazon Web Services Cloud. На спеціальній веб-платформі, де відбувається навчання, учасники мають доступ до онлайн-курсів для самостійного навчання; занять під керівництвом інструкторів, акредитованих AWS; ваучерів на сертифікаційні іспити AWS; занять з англійської мови; занять з розвитку soft skills; різноманітну підтримку для старту та розвитку кар'єри в галузі хмарних технологій.


Усі ресурси адаптовано до твого рівня досвіду в IT сфері — як новачки, так і досвідчені ІТ-фахівці, які зацікавлені в нових можливостях, зможуть знайти відповідні своєму рівню матеріали. Після короткої перевірки навичок, учасники отримають персональні навчальні плани з рекомендованими курсами, які можна проходити у хручному темпі.


Ви можете зареєструватися на курс AWS Cloud Practitioner Essentials з сертифікованим лектором ЕРАМ на цій сторінці, або перейти на платформу IT Skills 4U та дізнатись про додаткові можливості, курси, матеріали для кандидатів різного рівня.

Корисні посилання

Відкрий для себе різні ІТ-напрями на Junior Online Conference! 10 листопада ти зможеш поринути у світ ІТ-професій та дізнатися: як змінити професію, яку мову програмування чи напрям вибрати, що вивчати, де практикуватися та як отримати першу роботу? Ознайомитися з програмою конференції та зареєструватися можна за посиланням: https://training.epam.ua/ua/event/79

Architecting on AWS for Veterans and their families
листопад 2023 · 8 тижнів
Програма · Online
Англійська, Українська
Fundamentals
Україна
Реєстрація закрита
Безкоштовно
main-part-picture
blue-spot

З’явилися запитання? Зв’яжися з нами

Contact Center UA