Україна
Developing on AWS
Хочеш отримати актуальні знання та навички для старту своєї кар'єри в IT? Подавай заявку на цю програму та навчайся у досвідчених експертів ЕРАМ.
alt
Реєстрація закрита
alt
Вартість
Безкоштовно
Старт програми
жовтень 2023
Тип
Програма
Мова
Англійська, Українська
Тривалість
2 тижні
Формат
Online
Рівень
Fundamentals
Деталі

Запрошуємо громадян України приєднатись до курсу Developing on AWS. Цей курс призначений для розробників програмного забезпечення, архітекторів рішень, ІТ-фахівців, які хочуть покращити свої навички розробки з використанням сервісів AWS. 

Цей курс допоможе тобі навчитися використовувати сервіси AWS та інструменти розробника, такі як AWS SDK та AWS CLI, для розробки безпечних та масштабованих хмарних додатків від досвідченого викладача AWS. Ти дізнаєшся, як взаємодіяти з AWS за допомогою коду, а також обговориш ключові концепції, найкращі практики та поради щодо усунення несправностей.

Цей курс також допоможе тобі підготуватися до іспиту AWS Certified Developer - Associate.

Програма Developing on AWS проходить українською мовою, проте сертифікаційний іспит AWS (онлайн тестування під наглядом) проводитиметься лише англійською. Якщо ти не володієш англійською мовою, зверни увагу на додаткові можливості вивчення мови після реєстрації у програмі IT Skills 4U.

Організаційні деталі
 • Аудиторія: Українці від 18 років з будь-якої точки земної кулі, які мають доступ до Інтернету, час і бажання опанувати AWS Cloud, і зацікавлені в пошуку роботи в Cloud-індустрії (кількість учасників обмежена).
 • Формат: віртуальні заняття під керівництвом інструктора із відпрацюванням навичок на практичних роботах. Тобі необхідно мати можливість відвідати не менше 80% занять в реальному часі.
 • Розклад і тривалість: 2 тижні (розклад програм наведено нижче).
 • Мова: лекції та консультації українською мовою, навчальні матеріали англійською мовою.
 • Початок курсів під керівництвом інструкторів: учасники отримують доступ до курсів після проходження відбору. Якщо ти не пройшов відбір до програми, ти можеш зареєструватися на базові курси в форматі самостійного навчання (див. деталі нижче).

Учасники, які пройшли індивідуальні навчальні модулі і фінальне тестування, отримають безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит AWS, щоб підтвердити свої навички.

Що необхідно для успішного навчання:
training-is-for-you
 • Мати сертифікат AWS Cloud Practitioner
 • Досвід програмування на одній з наведених мов: Python, .NET, Java
 • Базове розуміння концепцій Networking, Linux, Git. Щоб освіжити чи покращити знання, пройди відповідний модуль з курсу DevOps Essentials Self-Paced Online Program
 • Практичні навички роботи з клієнт-сервер системами (ознайомся з матеріалами), багаторівневими архітектурами (ознайомся з матеріалами), API технологією (ознайомся матеріалами)
 • Знання контейнеризації (Docker), баз даних NoSQL (корисні матеріали)
 • Мінімальний рівень англійської B1, щоб мати можливість бути присутнім на технічних тренінгах, а також бути готовим до співбесіди англійською мовою
Як долучитися до програми?
 1. Натисни кнопку "Реєстрація" на цій сторінці, створи акаунт та заповни свій профіль. Після цього тобі буде надіслано електронний лист із підтвердженням.
 2. Завантаж свій сертифікат AWS Cloud Practitioner у профіль.
 3. Пройди тест з Англійської мови. Тест з англійської мови буде доступний для проходження у твоєму профілі на training.epam.ua після реєстрації. Тест необхідно пройти ПЕРЕД НАСТУПНИМ КРОКОМ.
 4. Пройди технічний тест. Тест буде доступний для проходження після реєстрації у твоєму профілі або на сайті https://examinator.epam.com/. Тест необхідно пройти ПЕРЕД НАСТУПНИМ КРОКОМ.
 5. Приєднайся до короткого відеодзвінка, щоб підтвердити українське громадянство та рівень англійської. Інструкції будуть надіслані на електронну адресу після того, як ти успішно завершиш попередні кроки.
 6. Отримай запрошення на курси під керівництвом інструктора (у разі успішного проходження всіх етапів відбору). Запрошення на навчання буде надіслано на твою електронну адресу.
Що ти вивчатимеш?

Розклад занять:

 • 2-6, 9,10 жовтня: віртуальні заняття під керівництвом інструктора, 17:00-21:00 (всього 28 годин).
 • 12,13 жовтня: практикум з підготовки до іспиту, 17:30-21:00 (всього 7 годин).

Зверни увагу! Розклад вказано за київським часом (UTC+02:00).


На цій програмі ти навчишся:

 • Build a simple end-to-end cloud application using AWS Software Development Kits (AWS SDKs), Command Line Interface (AWS CLI), and IDEs.
 • Configure AWS Identity and Access Management (IAM) permissions to support a development environment. 
 • Use multiple programming patterns in your applications to access AWS services. 
 • Use AWS SDKs to perform CRUD (create, read, update, delete) operations on Amazon Simple Storage Service (Amazon S3) and Amazon DynamoDB resources. 
 • And much more.
Що за програма — IT Skills 4U?

IT Skills 4U – це спільна навчальна програма для громадян України, організована Amazon Web Services (AWS) та Спілкою підприємців та роботодавців (ZPP). EPAM, авторизований навчальний партнер AWS, пропонує віртуальні заняття з сертифікованими викладачами. 


Програма IT Skills 4U відкрита для всіх українців, які бажають перейти в ІТ або просунути свою кар’єру в ІТ, вивчаючи основи Amazon Web Services Cloud. Навчання відбувається на спеціальній веб-платформі, на якій учасники знайдуть: онлайн-курси для самостійного навчання; заняття під керівництвом інструкторів, акредитованих AWS; ваучери на сертифікаційні іспити AWS; заняття з англійської мови; заняття з розвитку soft skills; різноманітну підтримку для старту та розвитку кар'єри в галузі хмарних технологій.


Усі ресурси адаптовано до вашого рівня досвіду в IT сфері — як новачки, так і досвідчені ІТ-фахівці, які зацікавлені в нових можливостях, зможуть знайти відповідні своєму рівню матеріали. Після короткої перевірки навичок, учасники отримають персональні навчальні плани з рекомендованими навчальними курсами, які можна проходити у власному темпі.


Ти можеш зареєструватися на курс Developing on AWS з сертифікованим лектором ЕРАМ на цій сторінці, або перейти на платформу IT Skills 4U та дізнатись про додаткові можливості, курси, матеріали для кандидатів різного рівня.

Developing on AWS
жовтень 2023 · 2 тижні
Програма · Online
Англійська, Українська
Fundamentals
Україна
Реєстрація закрита
Безкоштовно
main-part-picture
blue-spot

З’явилися запитання? Зв’яжися з нами

Contact Center UA