Україна
Advanced Architecting on AWS
Запрошуємо громадян України на курс, призначений для архітекторів рішень, інженерів розробки технічних рішень та розробників, які прагнуть поглибити свої знання про архітектуру AWS. Цей курс допоможе підготуватися до іспиту AWS Certified Solutions Architect – Professional exam.
alt
Реєстрація закрита
alt
Вартість
Безкоштовно
Старт програми
бер
· 6 днів
Формат
Програма · Online
Specialization
Програма · Online · Specialization
Мова
Англійська мова, Українська
Деталі

Авторизовані інструктори AWS розкажуть про передові методи використання AWS. Завдяки низці варіантів використання і практиці ти зможеш дослідити сервіси AWS, які можуть застосовуватися для вирішення архітектурних рішень. Ти відкриєш можливості поєднання нових знань з критичним мисленням та навичками вирішення проблем. Кульмінацією курсу стане розгляд фінального проєкта, який допоможе закріпити отримані знання. Модулі курсу фокусуються на управлінні декількома обліковими записами AWS, гібридному підключенні та пристроях, роботі в мережі з акцентом на підключенні AWS Transit Gateway, контейнерних службах, інструментах автоматизації для безперервної інтеграції/безперервної доставки (CI/CD), безпеці та розподіленому захисті від відмов в обслуговуванні (DDoS), витоку даних та сховищах даних, периферійних службах, варіантах міграції та управлінні витратами.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

 • Реєстрація: до 29 лютого, 9:00.
 • Аудиторія: Українці від 18 років з будь-якої точки земної кулі, які мають доступ до Інтернету, час і бажання опанувати AWS Cloud, і зацікавлені в пошуку роботи в Cloud-індустрії. Кількість учасників обмежена.
 • Формат: віртуальні заняття під керівництвом інструктора із відпрацюванням навичок на практичних роботах. У тебе має бути можливість відвідати щонайменше 80% занять в прямому ефірі.
 • Розклад і тривалість: 11.03.2024-16.03.2024, 17:00-21:00 (всього 24 години).
 • Мова: лекції та консультації українською мовою, навчальні матеріали англійською мовою.
 • Початок курсів під керівництвом інструкторів: учасники отримують доступ до курсів після проходження відбору.
Що необхідно для успішного навчання:
training-is-for-you

Щоб приєднатися до курсу під керівництвом інструктора, необхідно мати:

 • Сертифікацію AWS Solution Architect-Associate (бажано) або будь-яку іншу AWS Associate-level (менш бажано), або принаймні AWS Cloud Practitioner з поглибленими знаннями, що відповідають сертифікації Associate-level;
 • Знання та досвід роботи з основними сервісами AWS з категорій обчислень, зберігання, мереж та управління ідентифікацією та доступом AWS (IAM);
 • Мінімальний рівень англійської B1. Якщо ти не володієш англійською мовою, зверни увагу на додаткові можливості вивчення мови після реєстрації у програмі IT Skills 4U.

Зверни увагу! Дана програма Advanced Architecting on AWS проходить українською мовою, проте сертифікаційний іспит AWS (онлайн-тестування під наглядом) проводитиметься лише англійською.

Корисні посилання

Якщо у тебе недостатньо технічних знань, рекомендуємо переглянути та пройти теми в “DevOps Essentials Self-Paced Online Program", “Cloud&DevOps Fundamentals Self-Paced Online Program” і пройти курс Architecting on AWS.

Переглянь наступні матеріали, щоб підготуватися до проходження тесту:

Як долучитися до програми?
 1. Натисни кнопку "Реєстрація" на цій сторінці, створи акаунт та заповни свій профіль. Після цього тобі буде надіслано електронний лист із підтвердженням.
 2. Додай до форми посилання на будь-який сертифікат AWS рівня Associate (лист із формою буде відправлено на твою пошту одразу після реєстрації). Якщо у тебе немає сертифікату рівня Associate, будь ласка, додай у форму посилання на сертифікат AWS Cloud Practitioner.
 3. Пройди тест з англійської мови до 29 лютого. Тест з англійської мови буде доступний для проходження у твоєму профілі на training.epam.ua після реєстрації.
 4. Пройди Технічний тест. Тест буде доступний для проходження після реєстрації в твоєму профілі, або на сайті examinator.epam.com. Пройти тест необхідно до 29 лютого.
 5. Приєднайся до короткого відеодзвінка, щоб підтвердити українське громадянство та рівень англійської. Інструкції будуть надіслані на твою електронну адресу після того, як ти успішно завершиш попередні кроки.
 6. Отримай запрошення на курси під керівництвом інструктора (у разі успішного проходження всіх етапів відбору). Запрошення на навчання буде надіслано на твою електронну адресу.
Що ти вивчатимеш?
 • Reviewing Architecting Concepts
 • Single to Multiple Accounts
 • Hybrid Connectivity
 • Specialized Infrastructure
 • Connecting Networks
 • Containers
 • Continuous Integration/Continuous Delivery (CI/CD)
 • High Availability and DDoS Protection
 • Securing Data
 • Large-Scale Data Stores
 • Large-Scale Applications
 • Optimizing Cost
 • Migrating Workloads
 • Capstone Project
Що за програма - IT Skills 4U?

IT Skills 4U — це спільна навчальна програма для громадян України, організована Amazon Web Services (AWS) та Спілкою підприємців та роботодавців (ZPP). EPAM, авторизований навчальний партнер AWS, пропонує віртуальні заняття з сертифікованими викладачами. 

Програма IT Skills 4U відкрита для всіх українців, які бажають перейти в ІТ або розвивати свою кар’єру в ІТ, вивчаючи основи Amazon Web Services Cloud. Навчання відбувається на спеціальній веб-платформі, на якій учасники знайдуть: онлайн-курси для самостійного навчання; заняття під керівництвом інструкторів, акредитованих AWS; ваучери на сертифікаційні іспити AWS; заняття з англійської мови; заняття з розвитку soft skills; різноманітну підтримку для старту та розвитку кар'єри в галузі хмарних технологій.

Ти можеш зареєструватися на курс Advanced Architecting on AWS з сертифікованим лектором ЕРАМ на цій сторінці, або перейти на платформу IT Skills 4U та дізнатись про додаткові можливості, курси, матеріали для кандидатів різного рівня.

Advanced Architecting on AWS
бер · 6 днів
Програма · Online · Specialization
Англійська мова, Українська
Україна
Реєстрація закрита
Безкоштовно
main-part-picture
blue-spot

З’явилися запитання? Зв’яжися з нами

Org Uni Prog Online UA