Україна
Design Program for Juniors
Хочеш отримати актуальні знання та навички для старту своєї кар'єри в дизайні? Подавай заявку на цю програму та навчайся у досвідчених експертів Hive Design School!
alt
Реєстрація закрита
alt
Вартість
Безкоштовно
Старт програми
травень
Тип
Програма
Мова
Англійська, Українська
Тривалість
16 тижнів
Формат
Online
Рівень
Specialization
Деталі

Дизайн-команда EPAM цього року знову запрошує початківців на навчання! Ми продовжуємо розвивати українські таланти та дизайн в Україні, тому шукаємо людей, які прагнуть залишатись та працювати тут, у нашій країні. Для цього запрошуємо до реєстрації усіх охочих на Hive Design School UA — Program for Juniors. Ми прагнемо допомогти з безкоштовним навчанням і будемо робити все можливе, щоб найкращі отримали можливість стати частиною нашої крутої команди!

Цього року на учасників чекає практичний підхід, інструменти та методи взаємодії з проєктом у різних умовах, що дозволять майбутнім спеціалістам бути ефективними та гнучкими за будь-яких ситуацій та обмежень нової реальності.

Найголовніше, що ця програма призначена для вмотивованих учасників, які хочуть розвиватись у цій сфері та втілювати дизайн-рішення.

Що таке Hive Design School UA - Program for Juniors?

Це три з половиною місяці безкоштовного навчання, у програмі якого використовуються методи і прийоми дизайн-мислення та основи візуальної комунікації. Учасники отримають конструктивні та актуальні знання про проєктування дизайн-рішень, максимально близьких до реальних проєктів, щоб бути корисним і ефективним в задачах, з якими дизайнери стикаються на старті своєї кар'єри. 

Ми будемо працювати над інтенсивним розвитком та вдосконаленням умінь, аналізуючи теорію та закріплюючи знання на практиці, працюючи самостійно та у групах, взаємодіючи онлайн. Ти навчишся аналізувати результати роботи на основі індивідуальних консультацій ментора, власного самоаналізу, групових воркшопів, а також давати зворотній зв'язок колегам. Як результат — навчимося синтезувати отримані навички та легко інтегруватися в умови, необхідні проєкту та команді, не втрачаючи ефективності та якості.

Як побудовано навчання?

На учасників чекають лекції та воркшопи двічі на тиждень у робочі дні. Також будуть домашні завдання та зустрічі з менторами, присвячені відповідям на запитання та зворотному звʼязку на виконані завдання. Також кожного тижня буде загальна зустріч, де розмовлятимемо про дизайн і не тільки. Сумарно потрібно виділити на весь процес навчання 16+ годин на тиждень.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

Реєстрація: до 15 квітня, 18:00

Період розгляду портфоліо та тестових завдань: з 15 березня до 17 травня

Старт занять: 23 травня

Тривалість навчання: 3,5 місяці

Формат навчання: онлайн

Розклад занять: лекції та практичні заняття двічі на тиждень, домашнє завдання + зустрічі з менторами та загальні зустрічі

Наприкінці програми випускники отримають сертифікати про закінчення навчання, а найкращі учасники зможуть пройти співбесіди та долучитися до команди ЕРАМ.

Як долучитися до програми?
 1. Зареєструйся на цій сторінці та отримай на пошту лист-підтвердження з деталями та подальшими кроками
 2. Підтверди, що твій рівень англійської В2 і вище: пройди тест з англійської у своєму профілі на training.epam.ua
 3. Пройди онлайн-тест (тест доступний за посиланням, що прийде в листі-підтвердженні одразу після реєстрації)
 4. Отримай запрошення на співбесіду з рекрутером (онлайн, до 30 хвилин)
 5. Пройди технічну співбесіду (онлайн, тривалість — до 1 години). Ти отримаєш запрошення на пошту, якщо успішно пройдеш попередні етапи
Що необхідно для успішного навчання:
training-is-for-you

БАЗОВІ ЗНАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ:

 • Figma
 • Adobe Software, Miro — буде перевагою
 • Будь-які інструменти для прототипування

БАЖАНО ЗНАТИ:

 • Composition basics
 • Typography basics
 • Grids basics
 • Navigation patterns basics
 • Color theory basics

ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ НЕОБХІДНО МАТИ:

 • Portfolio with 2-3 interface cases 
 • CV
 • Laptop
Додаткова інформація
 • Ця навчальна програма доступна для громадян України, які прагнуть залишатись та працювати тут.
 • Дата початку навчання може змінюватися, тому періоди реєстрації відбору можуть бути відповідно скориговані. Будь ласка, регулярно перевіряй наявність оновлень на цій сторінці та електронну пошту.
 • Цей курс недоступний для учасників інших навчальних програм EPAM University та EPAM-ерів. Звернися до свого координатора з навчання або ресурсного менеджера, щоб дізнатися про інші доступні можливості для навчання і росту.
 • Враховуючи обмежену кількість місць у групі, результати відбіркових тестів та інтерв'ю будуть вирішальними факторами для запрошення на навчання.
Design Program for Juniors
травень · 16 тижнів
Програма · Online
Англійська, Українська
Specialization
Україна
Реєстрація закрита
Безкоштовно
main-part-picture
blue-spot

З’явилися запитання? Зв’яжися з нами

Contact Center UA