Україна
Business Analysis
Хочеш отримати актуальні знання та навички для старту своєї кар'єри в IT? Подавай заявку на цю програму та навчайся у досвідчених експертів ЕРАМ.
alt
alt
Вартість
Безкоштовно
Старт програми
травень
Тип
Програма
Мова
Англійська
Тривалість
16 тижнів
Формат
Online
Рівень
Fundamentals
Деталі

Хочеш дізнатися більше про професію Business Analyst в ІТ та спробувати себе в цьому напрямі? Тоді запрошуємо тебе на Business Analysis Program! Ця програма — чудова можливіть отримати актуальні на сьогодні знання та практичний досвід, необхідні для старту кар’єри в бізнес-аналізі в ІТ.

Реєструйся до 1 травня 2024 року, 13:00. Навчання розпочнеться 15 травня і триватиме 3,5 місяці.

Формат навчання: самостійне вивчення матеріалів із перевіркою домашніх завдань і регулярними воркшопами та Q&A сесіями.

Програма складається з двох етапів, після закінчення яких кращі випускники отримають можливість пройти співбесіду та долучитися до команди ЕРАМ Україна в ролі бізнес-аналітиків.

Що необхідно для успішного навчання:
training-is-for-you
 • Рівень англійської від Upper-Intermediate (B2) і вище
 • Аналітичне мислення та хороші комунікативні навички
 • Загальне розуміння ІТ-індустрії
 • Здатність швидко навчатися та працювати в команді
 • Навички презентації, фасилітації та вирішення проблем
 • Бажання глибоко зануритися в технічні аспекти процесу розробки програмного забезпечення

Добре мати:

 • Базове розуміння бізнес-аналізу в ІТ
 • Досвід роботи в FinTech, e-commerce, Life science & Healthcare, автоматизації бізнес-процесів, банківській справі, фінансах, Big Data або страхуванні
 • Попередній досвід виконання завдань, пов’язаних із BA, буде перевагою
Як долучитися до програми?
 1. Зареєструйся на цій сторінці. Заповни всі необхідні поля, прикріпи своє резюме та отримай підтвердження з детальною інформацією на пошту або у розділі сповіщень.
 2. Склади тест з англійської мови до 1 травня. Він буде доступний у твоєму профілі на training.epam.ua після реєстрації.
 3. Пройди опитування упродовж 5 днів після реєстрації, але не пізніше часу закриття реєстрації. Тест ти зможеш знайти у своєму профілі після реєстрації або на сайті examinator.epam.com.
 4. Очікуй листа від нашої команди з результатами відбору та запрошенням у групу.
 5. Насолоджуйся навчанням та зроби все можливе, щоб продовжити свій шлях з EPAM!
Що ти вивчатимеш?

Перший етап програми триває 1,5+ місяці і включає самонавчання та сесії запитань і відповідей з тренерами. Онлайн-сесії відбуватимуться ввечері поза звичайним робочим часом. Плануй виділити приблизно 2 години на тиждень для особистих онлайн-занять, а також додатковий час для самостійного навчання.

На цьому етапі ти ознайомишся з основами проєкту, реалізацією ІТ-проєкту, проєктними ролями та обов’язками, типовими завданнями бізнес-аналітика. Також дізнаєшся про визначення зацікавлених сторін (stakeholders) та ефективну співпрацю для успіху проєкту. Навчальна програма включає моделювання та прототипування. Зосередимось на створенні різних типів документації вимог, особливо історій користувачів.

Другий етап, який триває приблизно 2 місяці, забезпечує практичний досвід, зосереджений на взаємодії із зацікавленими сторонами, розгляді їхніх проблем і вимог та створенні бізнес-аналітичної документації. На цьому етапі ти будеш співпрацювати з тренерами, які діятимуть як стейкхолдери, представляючи тобі конкретні сценарії для розуміння їхніх потреб. Твої завдання включатимуть спілкування із зацікавленими сторонами, аналіз вимог, їх перевірку та створення відповідної бізнес-аналітичної документації. Протягом цього процесу ти отримуватимеш постійний фідбек та підтримку від тренерів.

Після успішного проходження цього етапу найкращі випускники отримають можливість пройти технічну співбесіду та приєднатися до команди EPAM Україна в ролі молодших бізнес-аналітиків.

Корисні посилання
 • Business analysis: self-study materials
 • A Guide to the Business Analysis Body of Knowledge (BABOK Guide) 
 • Software Requirements. 3rd edition. Karl Wiegers 
 • User Stories Applied. Mike Kohn. 
 • Agile Extension to the BABOK [IIBA]  

Щоб покращити свій рівень англійської мови, скористайся добіркою контенту для різних рівнів: English Self-Study Materials

Шукай більше корисних матеріалів, порад та посилань для самопідготовки в наших соціальних мережах: Facebook, Telegram

Будь ласка, прочитайте цю інформацію перед реєстрацією
 • Ця навчальна програма доступна для громадян України, які зараз знаходяться на території України
 • Дата початку навчання може змінитися, тому період відбору може бути відповідно скоригований. Будь ласка, регулярно перевіряй наявність оновлень на цій сторінці та електронну пошту.
 • Цей зовнішній курс недоступний для поточних учасників інших програм EPAM University та EPAM-ерів. Не соромся звертатися до свого координатора з навчання або ресурсного менеджера щодо інших можливостей.
 • Враховуючи обмежену кількість місць у групі, результати твоїх тестів будуть вирішальними факторами для запрошення на навчання.
Business Analysis
травень · 16 тижнів
Програма · Online
Англійська
Fundamentals
Україна
Безкоштовно
main-part-picture
blue-spot

З’явилися запитання? Зв’яжися з нами

Contact Center UA