Освіта без кордонів: EPAM University відтепер у Латинській Америці

НОВИНИ
3401

EPAM розширює свої освітні ініціативи у Латинській Америці. Цього літа в Колумбії запустилися кілька програм для майбутніх інженерів з розробки програмного забезпечення, на додачу до тих, що вже близько двох років проводяться у Мексиці. У найближчий перспективі — Домініканська Республіка, а далі в планах інші напрямки. 

Латинська Америка швидко перетворюється на один з процвітаючих технологічних центрів і місце, яке приваблює технічні таланти. Протягом 2021 року прогнозувалося зростання ІТ-галузі у цьому регіоні на 7,7%. Минулого року найбільше зростання спостерігалося в Аргентині та Мексиці — на 10,4% і 10% відповідно.

Розвиток освіти є одним з найвищих пріоритетів державної політики Колумбії. Тільки в Медельїні близько 40% міського бюджету інвестується в освіту. Присутність міжнародних ІТ-компаній підживлює попит на висококваліфікованих інженерів, що спонукає країну надавати пріоритет STEM-освіті.

Щороку з навчальних закладів Колумбії випускається приблизно 30,000 інженерів, разом з тим обсяг ринку трохи перевищує 60,000. Однак, отримання вищої освіти в галузі інженерії програмного забезпечення в Колумбії потребує від 5 до 7 років, тому в країні відчувається гостра нестача пришвидшених освітніх програм технологічного спрямування як у державних, так і в приватних вишах. Для EPAM University Programs це можливість заповнити цю прогалину, запропонувавши короткострокові освітні програми, орієнтовані на практику.

У рамках освітньої стратегії для цього регіону на 2022, ми готові до запуску програм початкового рівня, щоб зробити процес життєздатним і сталим. Ми плануємо запустити серію вступних курсів, а також більш просунуті лабораторії, включно з fast-track програмами, —Володимир Звертовський, керівник освітніх програм в Латинській Америці.

Ніна Сказобова, очільниця EPAM Educational Programs у Колумбії додає: «EPAM добре відомий завдяки широкому спектру освітніх ініціатив, які проводяться у співпраці з вишами у всьому світі. Ми прагнемо зробити наші добре налагоджені програми та освітні ноу-хау доступними в Колумбії вже цього року. Ми хочемо, щоб талановиті початківці здобували необхідні знання і практичний досвід, щоб успішні мотивовані кандидати отримували шанс розпочати свою кар’єру в EPAM. Надалі ми сподіваємося підвищити обізнаність про безмежні можливості, які EPAM пропонує фахівцям з розробки програмного забезпечення.»

Зацікавленість в IT індустрії в Латинській Америці зростає. Студентів приваблюють кар’єрні перспективи й можливість вчитися і розвиватися у висококваліфікованій професії. В освітніх програмах EPAM є складова проєктного навчання, заснованого на завданнях з реального життя; таке поєднання теорії та практики під керівництвом менторів-практиків — доволі унікальна пропозиція для регіону, яка ідеально відповідає поточним потребам країни.

Відкрийте можливості, які пропонує EPAM University у Латинській Америці й реєструйтеся на майбутні програми! 

3401