article-spots
article-carousel-spots
programs
Матеріали
Від новачка до професіонала у SAP розробці: будуємо міцний фундамент із базовими ресурсами
19 груд 2023

SAP розробники, які відповідають за розроблення, проєктування та підтримання корпоративного програмного забезпечення на базі SAP, відіграють ключову роль, допомагаючи компаніям оптимізувати свою діяльність. Зацікавилися цією кар'єрою? Ознайомтеся з нашою добіркою ресурсів, щоб почати:  

  • SAP Community Network (SCN). AПлатформа для співпраці, де фахівці SAP, зокрема розробники, можуть спілкуватися, ділитися знаннями та порадами. Форуми, блоги та експертні дискусії на цій платформі спрямовані насамперед на інженерів. Це чудовий ресурс для початківців, де вони можуть ставити запитання, вчитися у досвідчених розробників та бути в курсі останніх тенденцій розвитку SAP. 
  • SAP Developer Center. Офіційний вебсайт SAP, який пропонує безліч ресурсів для розробників: документацію, навчальні посібники, зразки коду, інструменти та SDK (Software Development Kits) для різних технологій SAP, як-от SAP Cloud Platform, SAPUI5, ABAP тощо. Це потужний хаб, де початківці можуть отримати доступ до технічних ресурсів та інструкцій з SAP розробки. 
  • SAP Press Books for Developers охоплюють такі теми, як програмування ABAP, SAP Fiori, розроблення SAP HANA тощо. Вони містять докладні пояснення, приклади коду та найкращі практики, які допоможуть розробникам-початківцям удосконалити свої навички та розуміння технологій SAP. 
  • Блоги SAP Community і SAP Developers ведуть експерти та досвідчені розробники. Обидва ресурси пропонують інсайти, навчальні матеріали, поради та реальні приклади, що стосуються різних аспектів SAP розробки.  
  • SAP Developers і SAP HANA Academy. Контент цих YouTube каналів охоплює широкий спектр тем з розробки, включно з практичними прикладами написання коду, найкращими практиками та демонстрацією інструментів для SAP розробки.  
  • GitHub SAP Samples. Компанія розмістила на GitHub колекцію проєктів з відкритим вихідним кодом, зразків коду та бібліотек, пов'язаних з технологіями SAP. У цих репозиторіях новачки знайдуть практичні приклади, еталонні реалізації та натхнення для власних проєктів. 

Завдяки цим ресурсами ви матимете змогу вчитися у досвідчених розробників, отримати доступ до технічних знань та стати активним учасником спільноти. Якщо ви готові розпочати свою кар'єру у SAP, реєструйтеся на наші навчальні програми. І хай щастить на шляху до успіху в SAP розробці! 

275