article-spots
article-carousel-spots
programs
Матеріали
Data Engineering: матеріали для самопідготовки
21 квіт 2022

Як відомо, “хто володіє інформацією, той володіє світом”. Facebook, Google та інші компанії-велетні щодня збирають, зберігають, обробляють і аналізують колосальні обсяги даних. Спеціалістам з роботи з даними Data Engineers треба мати неабиякий аналітичний розум і вміння знаходити паттерни для того, щоб стати успішними в цій галузі.

Зібрали корисні матеріали, що стануть в нагоді на початку твого шляху до кар'єри дата інженера.Основи

  • Data & Analytics. Introduction to SQL безкоштовний курс, створений експертами EPAM для знайомства зі сферою Data & Analytics
  • Relational Databases Basics курс самопідготовки для продуктивного знайомства з базами даних

Бази даних та мова SQL

SoloLearn: Learn to Code for Free це рекомендований багатьма експертами навчальний ресурс з програмування. Прості задачі допоможуть тобі швидко сформувати уявлення про мову SQL для роботи з даними:

  • Introduction to SQL курс для знайомства з мовою, якщо ти тільки починаєш свій шлях
  • SQL Intermediate просунутий курс, щоб підняти свої навички на наступний рівень

Також радимо ресурси SQLBolt і PostgreSQL Exercises де зібрані інтерактивні задачі для практики мови.

Основи Python

Python Institute ком'юніті Python-розробників із безкоштовними курсами, розбитими на 7 рівнів складності. Після проходження базового курсу радимо звернути увагу на Data Analysis Essentials with Python.

Бізнес-розвідка та зберігання даних

Книга The Data Warehousing for Dummies by Thomas C. Hammergren гайд, ідеальний для початківців. Він охоплює все, що потрібно знати про зберігання даних, від основ до найновіших крутих фішок, і не намагається затопити тебе нудними технічними термінами. Завдяки реальним прикладам та дружньому тону, ця книга стане твоїм кращим помічником в базах даних.

Візуалізація даних 

Книга Information Dashboard Design by Stephen Few це твій друг і радник у створенні вражаючих візуалізацій даних. Зрозумілі пояснення та реальні приклади допоможуть тобі опанувати мистецтво передачі складної інформації простим візуальним способом. Більше ніяких нудних електронних таблиць чи заплутаних графіків – ця книга допоможе справити враження на аудиторію та дати інструменти для впевненого прийняття бізнес-рішень на основі даних.

Інтро в Hadoop

Щоб розбавити книжковий арсенал і не розпочинати ще більше онлайн-курсів, вивчай основи Hadoop – однієї з найпопулярніших систем обробки великих даних – у серії YouTube-лекцій Hadoop Tutorial for Beginners.

Основи алгоритмізації та/або програмування

Універсальний навчальний ресурс

  • W3Schools Online Web Tutorials – освітній веб-сайт, що охоплює більшість аспектів веб-програмування. Обирай будь-який з доступних інтерактивних курсів (яких тут десятки) та навчайся з іграми, практичними задачками і челленджами.

Хочеш розпочати кар'єру в одному з найперспективніших IT-напрямків майбутнього? Стеж за інформацією про набори на наші навчальні програми з Data & Analytics.