article-spots
article-carousel-spots
programs
Матеріали
SAP: матеріали для самопідготовки
9 груд 2020

SAP-спеціаліст — професія, представник якої має володіти широким спектром технічних навичок та soft skills. Тривалий час самостійне навчання було важкодоступним, тому що компанія рідко надавала інформацію про свої продукти у відкритий доступ. Але сьогодні кожен може відшукати корисні матеріали, які допоможуть почати краще розумітися на ABAP, HANA, і навіть встановити пробні версії систем на свій комп’ютер, щоб отримати практичний досвід. Ми зібрали для вас всю доступну інформацію про SAP-продукти та системи: ком’юніті саперів, форуми, де розробники та консультанти обмінюються досвідом і допомагають один одному вирішувати робочі кейси. 

Сайти і блоги

Офіційний портал компанії SAP 

Варто зайти, щоб дізнатися трохи більше про бренд SAP, бути в курсі останніх новин і запланованих заходів.  

SAP Help Portal 

Тут знаходиться вся довідкова інформація про SAP-продукти, ком’юніті та тренінги. Якщо ви вже почали писати код і хочете вивчити документацію SAP ABAP, рекомендуємо прочитати даний мануал. На цьому ж порталі в розділі SAP Developer Center можна довідатися, як працювати з trial-версіями SAP-продуктів. 

SAP Blog 

Уся свіжа інформація, погляди та міркування досвідчених фахівців, а також докладний аналіз робочих кейсів.  
Ком’юніті

Telegram-канал SAP TECH TALKS

Це спільнота спеціалістів у галузі SAP, які прагнуть зростати професійно. На каналі та у групі обговорюють новини в сфері IT та SAP. Команда EPAM активно драйвить ком’юніті та запрошує всіх долучатися!Книги

Основна література із SAP написана англійською — тож вам доведеться підтягнути мову, щоб бути у тренді. Найпопулярнішу добірку книжок для новачків можна знайти за посиланням на hackr.io.Курси

Компанія SAP проводить регулярні семінари і курси для тих, хто хоче більше дізнатися про її продукти і технологічні рішення. Зовсім нещодавно з’явилася можливість встановити демоверсію SAP на свій ПК і спробувати розгорнути її, вивчити, і навіть щось написати.  

Онлайн-курси з SAP

Тут ви знайдете інноваційні тренінги від експертів компанії SAP. Курс складається з відеороликів, які ви можете переглядати де завгодно у зручний для вас час. Також у розділі SAP Podcasts ви знайдете великий вибір подкастів на різні теми – від екосистеми SAP до історій успіху співробітників компанії та робочих кейсів.  

SAP S/4 HANA 

Цей відеокурс допоможе вивчити ERP-систему нового покоління в Cloud. Навчання триває всього кілька годин, а сам курс поділений на 8 юнітів з тестами для самоперевірки.  

SAP ABAP

За посиланням ви можете познайомитися з тестовою ABAP-системою в клауді. Це не зовсім той класичний ABAP, який ми вивчаємо на курсах – це цілковито нова технологія, яка поки що не вийшла в прод.

Бібліотека онлайн-тьюторіалів

Тут ви знайдете уроки будь-якого рівня складності: від підготовки новачка до робочого процесу і створення E-commerce сайту, до інтерграції On-Premise системи з SAP Cloud платформою в ABAP середовищі.  

Відеобібліотека з SAP HANA

На каналі велика кількість уроків, за якими ви зможете самостійно опанувати демоверсію HANA в клауді.


Якщо ви серйозно налаштовані на навчання, наші фахівці рекомендують обирати курси від EPAM, щоб разом із теорією відразу напрацьовувати практичний досвід. Вхід до деяких спеціальностей SAP самотужки може виявитися дуже дорогим, тоді як на наших курсах початківцям доступні сервери і документація, що значно полегшують та прискорюють процес навчання.